Budowa domu, pytania, ochrona

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Klałdia

Budowa domu, pytania, ochrona

Post autor: Klałdia »

Niedawno zaczęliśmy budowę naszego domu, zdaję sobie sprawę z tego, że przed nami kilka dość nerwowych lat no i przede wszystkim wyrzeczeń, ale jestem dobrej myśli. Mam jednak kilka pytań, może znajdzie się tutaj ktoś bardziej doświadczony w temacie i będzie mi w stanie podpowiedzieć, czy zdecydowaliście się ochronę budowy? Zastanawiam się, czy założyć monitoring już na tym etapie?
filiś

Re: Budowa domu, pytania, ochrona

Post autor: filiś »

Jak chcesz budowac dom to polecam w pierwszej kolejności zając się projektem aby został napisany bezbłędnie, Jeżeli jednak nie masz za bardzo do tego nerwów to polecam zainteresowac się ofertą z strony jaką jest https://www.archeton.pl/ Możesz tutaj kupic gotowy projekt w naprawdę nie wysokiej cenie. To usprawni i przyśpieszy proces budowy domu.
Maryś

Re: Budowa domu, pytania, ochrona

Post autor: Maryś »

Jak doskonale wiecie budowę rozpoczynamy od wyboru projektu budowlanego. Sami nie tak dawno przechodziliśmy przez ten etap i z doświadczenia mogę zarekomendować wam pracownię Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ .Mają tam bardzo dużą bazę projektów budowlanych, które zadowolą najbardziej wymagających inwestorów. Każdy znajdzie coś dla siebie, każdy tez może otrzymać bonus w postaci 20 procentowego upustu na zakupiony projekt budowlany.Promocja trwa do 14 czerwca br.
Brzózka

Re: Budowa domu, pytania, ochrona

Post autor: Brzózka »

Jeżeli interesuje was nowoczesne budownictwo i planujecie budowę takiego domu z gotowych elementów to pewnie zastanawiają was tematy takie jak prefabrykaty betonowe cena czy też fabryki produkujące elementy do gotowych domów. Okazuje się, że takich fabryk i firm jest coraz więcej jednak warto zwrócić uwagę na P.homes, firma ta doświadczenie zdobywała na zagranicznych rynkach, ich projekty są bardzo nowoczesne i z pewnością wpasują się w wasze gusta.
Awatar użytkownika
ondin
Posty: 63
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:50

Re: Budowa domu, pytania, ochrona

Post autor: ondin »

Pytania o projekt? Polecam bardzo w takim razie przejrzeć w sieci gotowe projekty domów i wybrać ten który się najbardziej Wam podoba, jeśli będziecie mieli jakieś wątpliwości, pytania, chcieli wprowadzić jakieś zmiany to jak najbardziej można się kontaktować z biurem projektowym Archon+ - oni czekają i chętnie udzielają pomocy przy wyborze, nanoszą poprawki. Z projektem warto kupić kosztorys budowy, w gratisie możesz liczyć na projekt ogrodzenia na przykład.
Żyrafka54

Re: Budowa domu, pytania, ochrona

Post autor: Żyrafka54 »

Aby w ogóle zacząć budowę na działce, konieczne są gruntowne badania geologiczne . Firma Bureau Veritas zapewnia wykonywanie badań, ocen stanu technicznego, ekspertyz na potrzeby projektowania oraz bieżącą kontrolę realizacji inwestycji oraz ocenę przydatności gruntów pod kątem posadowienia budynków i budowli.
ODPOWIEDZ