Jaki ekspres do domu?

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Awatar użytkownika
Alberta-98
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2019, 20:18

Jaki ekspres do domu?

Post autor: Alberta-98 »

Cześć! Planuję zainwestować w dobrej jakości ekspres do kawy, bo mój stary już ledwo zipie ;) Polecicie mi jakąś konkretną markę? Zastanawiam się nad ekspresami Nivona.
Awatar użytkownika
keira_96
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2020, 6:22

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: keira_96 »

U mnie Nivona sprawdza się rewelacyjnie. Do tego ulubione świeżo palone ziarna i przepyszny napój gotowy. Polecam ekspres kupić na upcafe.pl i przy okazji spróbować ich fantastycznych kaw. Mają spory wybór wariantów smakowych wartych przetestowania :)
Awatar użytkownika
Leslie
Posty: 132
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:35

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: Leslie »

Myslę że w tej kwestii lepiej skontaktowac sie ze specjalistą. Mysle z odpowiednia ekipą prowadzącą oferująca także takie uslugi jak naprawa ekspresów będa w stanie Wam pomoc- ja zakupilam sobie taki porzadny ekspres od bosch i jestem z niego bardzo zadowolona. :)
Awatar użytkownika
trypolka
Posty: 82
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:26

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: trypolka »

my mamy nespresso expres do kawy kapsułki do niego zamawiamy online a wybor jest przeogromny, kawka naprawde wysmienita no i latwo ja przygotowac
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: Kaja »

Niestety każdy, nawet najlepszy ekspres, może kiedyś ulec awarii. Czy wiecie, co zrobić w takiej sytuacji? Najlepiej moim zdaniem skontaktować się z firmą https://klinikaekspresow.pl/, która zajmuje się profesjonalną naprawą ekspresów do kawy. Radzą sobie z tym oni szybko i bezproblemowo, więc na pewno będziecie zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
cichutka0
Posty: 121
Rejestracja: 07 sie 2019, 16:27

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: cichutka0 »

Jak ekspres do kawy, to i również filtry czy też odkamieniacz. No, bo o takie kwestie trzeba zadbać, jak chcemy przedłużyć żywotność naszego sprzętu. O tym jaki wybrać odkamieniacz, tutaj https://strefafiltrow.pl/blog/jaki-odkamieniacz-wybrac/ możecie się dowiedzieć.
ODPOWIEDZ