Kuchenka gazowa

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Awatar użytkownika
lulina
Posty: 62
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:29

Kuchenka gazowa

Post autor: lulina »

Potrzebuję wolno stojącej kuchenki gazowej dla babci. Wiem, że teraz wszystko idzie w zabudowę ale może poleci ktoś coś godnego. Chcę jej pomóc w wyborze, tak aby zakupiła najlepszy produkt w danym przedziale cenowym 1000zł max 1200zł. Bo jak szukałam znalazłam Kuchenki gazowo-elektryczne 50 cm na Ceneo i zastanawiam się czy warto nad taka się zastanowić.
Awatar użytkownika
ptr
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:49

Re: Kuchenka gazowa

Post autor: ptr »

Na innych forach widziałem pełno takich tematów. Szanuję wszystkie odpowiedni i sugestie.

dr romańczuk
Tak to już się zdarza na wojnie, że jeżeli coś może pójść źle, najczęściej idzie źle.
Awatar użytkownika
tetrus
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2019, 16:38

Re: Kuchenka gazowa

Post autor: tetrus »

Dobra kuchenka to podstawa.
Awatar użytkownika
tetrus
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2019, 16:38

Re: Kuchenka gazowa

Post autor: tetrus »

Wiem, że teraz wszystko idzie w zabudowę ale może poleci ktoś coś godnego. Chcę jej pomóc w wyborze, tak aby zakupiła najlepszy produkt w danym przedziale cenowym 1000zł max 1200zł. Bo jak szukałam znalazłam Kuchenki gazowo-elektryczne 50 cm na Ceneo i zastanawiam się czy warto nad taka się zastanowić.
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2021, 17:08 przez tetrus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Kuchenka gazowa

Post autor: moderator »

Ogólnie kuchenkę gazową także mam u siebie, ale najbardziej jestem jednak zadowolony z posiadania ogrzewania gazowego. Właśnie dlatego zdecydowałem się również na ciekawą ofertę https://poprostuenergia.pl/gaz-dla-firmy/ czyli tani gaz dla firmy. Co by nie było u mnie w firmie także sporą ilość gazu co miesiąc zużywam.
Awatar użytkownika
tetrus
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2019, 16:38

Re: Kuchenka gazowa

Post autor: tetrus »

Przed zakupem kuchenki gazowej warto skonsultować to z instalatorem, który będzie te palniki podłączał. Nie każda kuchenka będzie bez problemu pasować do każdej kuchni. Mi doradził znajomy hydraulik http://jacek-hydraulik.pl/ i dzięki niemu oszczędziłem sobie irytacji i niepotrzebnych wydatków.
Brygida

Re: Kuchenka gazowa

Post autor: Brygida »

Remontowaliśmy kuchnię mej may i pomimo, że upierała się odnośnie kuchenki wolnostojącej to dala się przekonać do tej w zabudowie. Moim zdaniem jeżeli kuchenka jest w zabudowie oraz piecyk wnętrze kuchni wygląda bardziej estetycznie i elegancko. Wybierając tymi kategoriami jak i bezpieczeństwem użytkowości wybraliśmy "gaz pod szkłem" oraz piekarnik 3w1, który pozwolił zaoszczędzić sporo miejsca w kuchni. Sprzęt kupiliśmy bezpośrednio na stronie producenta Solgaz, który stawia na dobrą polską jakość i innowacyjne rozwiązania w swoich sprzętach.
ODPOWIEDZ