Płytki na podłodze

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Liwka

Płytki na podłodze

Post autor: Liwka »

Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem w moim domu, które dla wielu wydaje się dość kontrowersyjne. Otóż planuję zamiast paneli, na całej podłodze w mieszkaniu położyć płytki, co o tym myślicie? Warto tutaj dodać, że chcę, żeby były to płytki imitujące drewno, na pewno będzie to zdecydowanie bardziej trwałe rozwiązanie niż panele.

wyłącz internet w plusie
aśka

Re: Płytki na podłodze

Post autor: aśka »

A co powiecie na promocje na deski podłogowe firmy balticwood ? Według mnie oferta jest naprawdę bardzo korzystna, producent oferuje najlepszej jakości deski podłogowe, które prezentują się po prostu fantastycznie, a cena jest dosyć atrakcyjna, więc jak najbardziej warto postawić tutaj na zakup
oluś10

Re: Płytki na podłodze

Post autor: oluś10 »

Ja jestem raczej zwolennikiem naturalnego wykończenia wnętrz i dlatego u siebie mam bardzo dużo drewna więc również na podłodze jest położony parkiet. Mam również do tego oczywiście listwy przypodłogowe i bardzo elegancko wygląda całość. Polecam
ODPOWIEDZ