Podłoga w łazience

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Awatar użytkownika
obina77
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2021, 7:01

Podłoga w łazience

Post autor: obina77 »

Co myślicie o płytkach ceramicznych na podłogę w łazience? Bardzo podobają mi się wzory z oferty salonu cerdesign.pl. Dobrze by było, gdyby ktoś z was, kto robił tam już zakupy, dał znać co do jakości. Będę wdzięczna :)

eco vital kielce opinie
Awatar użytkownika
Szejma
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2021, 5:02

Re: Podłoga w łazience

Post autor: Szejma »

Sama zamawiałam swoje płytki w Cerdesign i z jakości jestem szczerze zadowolona. Z czasu realizacji i ceny też. Co ciekawe, w ofercie mają też ceramikę, armaturę, a nawet grzejniki łazienkowe i to w równie przystępnych cenach.
jachaś

Re: Podłoga w łazience

Post autor: jachaś »

Jeśli marzy Ci się iście designerska łazienka pomyśl nad wyłożeniem jej deskami podłogowymi. Wiem, że drewno nie koniecznie lubi wodę, jednak są takie rodzaje, które świetnie nadają się do wykończenia łazienki. Oczywiście będziesz potrzebował kogoś do montażu, najlepiej fachowców od, których zakupisz deski podłogowe.
wiktoriaś

Re: Podłoga w łazience

Post autor: wiktoriaś »

Podłoga w łazience to temat, który trzeba bardzo dokładnie przemyśleć. Ze względu na dużą wu=wilgotność pomieszczenia, nie każdy materiał będzie sprawdzał się równie dobrze. Osobiście gorąco polecam kontakt z firmą https://drexpol.com.pl/. Jako dystrybutor z doświadczeniem najszybciej będzie wiedział, który materiał sprawdzi się w Twoim mieszkaniu. Nie musisz się również obawiać o wzór- ich oferta jest bardzo szeroka.
elzaa

Re: Podłoga w łazience

Post autor: elzaa »

Jasna sprawa - bo wybór odpowiednich materiałów wykończeniowych nigdy nie jest prosty. Ale też są poradniki typu https://salonturysty.pl/index.php/2023/ ... -wizytowo/ - gdzie sporo można się dowiedzieć odnośnie poszczególnych materiałów i ich zastosowania.
Zdzisław31

Re: Podłoga w łazience

Post autor: Zdzisław31 »

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie sklep Moduleo24, w którego ofercie znajdziecie m.in. parador i inne panele podłogowe oraz akcesoria do nich. Oferta tego sklepu jest rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb swoich klientów.
ewkaa

Re: Podłoga w łazience

Post autor: ewkaa »

Moim zdaniem bardzo dobrym wyborem jest też jednak kleje do parkietu . Ogólnie jeśli chodzi o klej to wyróżnia się on wysoką wydajnością, dodatkowo też można go kupić w atrakcyjnej cenie co jest również ważne.
ODPOWIEDZ