Porównaj ceny okien

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Awatar użytkownika
piotrtalikos
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2020, 23:38
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Porównaj ceny okien

Post autor: piotrtalikos »

Chcecie kupić okna taniej? Nie wychodząc z domu ? Nie chodząc po kilku salonach sprzedaży? Jeśli tak to zerknijcie tutaj - porównaj ceny okien = http://twoje-okna.com/. Sprawdzisz tu ceny okien u kilku sprzedawców z okolicy. Zobaczcie sami.
Awatar użytkownika
Leslie
Posty: 132
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:35

Re: Porównaj ceny okien

Post autor: Leslie »

Też jestem za tym aby najpierw porównać kilka ofert zanim zdecydujemy się na ostateczny wybór. Zawsze tak robię zanim coś kupię. No a jeśli chodzi o takie rzeczy do domu jak ona to warto zakupić je bezpośrednio od producenta jak np fabryka okien z Nowego Sącza. Oni produkują okna bardzo dobrej jakości - a także oferują ich montaż. No a jak wiadomo odpowiednie wstawienie okien także decyduje o ich późniejszej eksploatacji
Awatar użytkownika
welma
Posty: 53
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:46

Re: Porównaj ceny okien

Post autor: welma »

Pierwsza jestem do tego, żeby przyznać, iż takie porównania zawsze są w cenie i warto na nie poświęcić więcej czasu. Bo dzięki nim nie tylko nie przepłacimy, ale i mamy możliwość kupienia okien w dobrej cenie i jakości. Niemniej jednak warto jest wiedzieć także, że są tacy producenci jak http://eko-bud.com.pl/ , za których okna trzeba zapłacić więcej, ale za to otrzymujemy jakość premium.
Awatar użytkownika
fiona88
Posty: 29
Rejestracja: 02 cze 2019, 9:39

Re: Porównaj ceny okien

Post autor: fiona88 »

Na okna w moim domu trafiłam właśnie dzięki takiej podobnej porównywarce. Brałam jednak pod uwagę nie tylko cenę, bo nie ona jest najważniejszą cechą okna. Interesowała mnie jakość i właściwości termoizolacyjne. Tak wybrała okna Drutex i kolejny rok jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam również wszystkim znajomym. Sprawdzają się i mają świetne parametry techniczne i akustyczne.
Awatar użytkownika
Koala33
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:38

Re: Porównaj ceny okien

Post autor: Koala33 »

fiona88 pisze: ↑23 kwie 2020, 20:12 Na okna w moim domu trafiłam właśnie dzięki takiej podobnej porównywarce. Brałam jednak pod uwagę nie tylko cenę, bo nie ona jest najważniejszą cechą okna. Interesowała mnie jakość i właściwości termoizolacyjne. Tak wybrała okna Drutex i kolejny rok jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam również wszystkim znajomym. Sprawdzają się i mają świetne parametry techniczne i akustyczne.
A które dokładnie masz okna z Drutexa ? Bo ja mam okna PCV z serii iglo energy classic. Oprócz tego mam tez w domu system tarasowy tez tej firmy. Ale z tym uchylaniem I jestem bardzo zadowolona ;)
Awatar użytkownika
Zoeva
Posty: 116
Rejestracja: 27 lut 2020, 11:14

Re: Porównaj ceny okien

Post autor: Zoeva »

To zależy też jakie okna chcecie i z jakiej firmy. ja na przykład mam okna dźwiękoszczelne z firmy okna krakow i naprawdę są one super, nie przepuszczają hałasów, a mieszkam blisko autostrady.
Łozek

Re: Porównaj ceny okien

Post autor: Łozek »

W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości stolarki okiennej do swojego domu, czy też mieszkania która będzie pasowała do całej aranżacji pod względem koloru ram, ale również odpowiednich właściwości izolacyjnych to polecam zacząć poszukiwania od https://noweokna.pl/ gdzie będziecie mogli znaleźć różne wersje drewniane, pcv, czy również aluminiowe. Do tego licząc na bardzo dobre ceny, ale i wsparcie w zakresie montażu. Właśnie takich specjalistów szukaliśmy i co najważniejsze terminy też są nienajgorsze. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ