Projekt domu- poszukiwania.

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Awatar użytkownika
zbuntowana
Posty: 81
Rejestracja: 29 lut 2020, 22:45

Projekt domu- poszukiwania.

Post autor: zbuntowana »

Hejka kochani,
czy znacie jakieś dobre strony, gdzie mogę znaleźć ładne gotowe projekty domu? Może znacie jakieś gdzie są nawet przedstawione przykładowo wizualizacje? Bo wiem, że niektóre udostępniają projekty w 3d.
Awatar użytkownika
Maccid
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:14

Re: Projekt domu- poszukiwania.

Post autor: Maccid »

Jak dom już powstanie czy też nawet wcześniej warto zadbać również o projekt wnętrz. W Warszawie działa ta firma: https://twojkwadrat.com/ Wykonują projekty wnętrz domów, mieszkań i apartamentów. Mają dobrych architektów i projektantów. Firma na pewno spełni Wasze oczekiwania.
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 81
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:48

Re: Projekt domu- poszukiwania.

Post autor: dariaa »

A sprawdźcie sobie projekty proponowane przez firmę MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl . Z tego co zauważyłam sporo ludzi właśnie poleca tą pracownię, także według mnie warto byłoby się u nich rozglądnąć. Ponoć mają oni spory wybór, projekty występują w najróżniejszych stylach i ceny na nie są całkiem ok.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2020, 7:59 przez dariaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dinos
Posty: 8
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:49

Re: Projekt domu- poszukiwania.

Post autor: dinos »

Projekt powinien z uwzględnieniem zagospodarowania terenu i jego otoczenia. Nie można też zapomnieć o grodzeniu które dodałoby uroku posesji takim na pewno jest ogrodzenie modułowe joniec. Są to bloczki z których można budować słupki, podmurówkę a nawet cały mur. Przy produkcji bloczków zastosowano nowatorską technologię jońca co sprawia że ogrodzenie wygląda jak z kamienia.
Awatar użytkownika
zbuntowana
Posty: 81
Rejestracja: 29 lut 2020, 22:45

Re: Projekt domu- poszukiwania.

Post autor: zbuntowana »

Przejrzałam sobie póki co projekty oferowane przez firmę MG Projekty i faktycznie podobają mi się... Trafiłaś w mój gust. Widzę, że tam mogę znaleźć coś nowoczesnego i funkcjonalnego. Także super... Na pewno w najbliższym czasie bliżej zapoznam się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Projekt domu- poszukiwania.

Post autor: Kaja »

dinos pisze: ↑14 kwie 2020, 10:11 Projekt powinien z uwzględnieniem zagospodarowania terenu i jego otoczenia. Nie można też zapomnieć o grodzeniu które dodałoby uroku posesji
Jasne, ogrodzenie posesji również jest bardzo ważne. Pod ogrodzenie warto znaleźć jakąś dobrą podmurówkę betonową, na przykład firma http://ogrodzenia-betonowe.mazury.pl/ taką oferuje. Firma ta działa na terenie takich miejscowości jak Ełk, Suwałki, Giżycko, Gołdap, Olecko, Kętrzyn, Węgorzewo, Augustów oraz Mikołajki. Jeśli jesteście z tych okolic, to polecam ;)
Robert7979
Posty: 22
Rejestracja: 31 sie 2020, 10:03

Re: Projekt domu- poszukiwania.

Post autor: Robert7979 »

Ciekawe aranżacje znajdziecie tutaj
Awatar użytkownika
Cymmek
Posty: 39
Rejestracja: 09 sty 2020, 22:27

Re: Projekt domu- poszukiwania.

Post autor: Cymmek »

Urządzając wnętrza koniecznie trzeba pamiętać o dodatkach - naklejkomania.eu/46-naklejki-welurowe Wiele inspiracji można w sieci znaleźć i tez kupić od razu. Internet to nieograniczone źródło pomysłow ;)
Bączek

Re: Projekt domu- poszukiwania.

Post autor: Bączek »

Co do odpadów jakie powstają po takich budowach domu to warto skontaktować się z TomGruz . Ich specjalność to wywóz gruzu Można im zaufac bo mają wieloletnie doświadczenie w branży.
Grażka

Re: Projekt domu- poszukiwania.

Post autor: Grażka »

Wybór projektu domu powinien być bardzo przemyślany, żeby potem mieszkało się w nim wygodnie i komfortowo. Warto zwrócić uwagę na te projekty - https://www.domywstylu.pl/projekty-domo ... azu,lista/ Mi bardzo spodobała się ich funkcjonalność, nowoczesne elementy oraz przemyślane rozkłady pomieszczeń. Akurat jest zniżka na projekty, więc warto im się przyjrzeć.
darecżek

Re: Projekt domu- poszukiwania.

Post autor: darecżek »

Przychodzi tak czas w naszym życiu, kiedy trzeba wykonać lub mamy zaplanowany remont mieszkania. W zależności od tego co mamy do wykonania i co planujemy zrobić to zakres prac do wykonania naturalnie będzie się różnił i to co chcemy robić czasem może się różnić od tego co w rzeczywistości zrobimy. Wpływ na naszą decyzje mogą mieć różne czynniki i czasem może się zdarzyć tak, że przykładowo będziemy zmuszeni do oszczędności gdy przyjdzie nam wykonywać kończący etap jakim przeważnie są wykończenia wnętrz. Są one momentem, gdy nasz remont przybiera już finalną formę i przeważnie etapem, w którym nadajemy końcowe szlify dla naszej pracy. Jeżeli szukamy oszczędności, to właśnie to jest moment w którym możemy dokonać potencjalnych cięć i zaoszczędzić środki w naszym budżecie przeznaczonym na prace remontowe. Przykładowo finalna powłoka jaka ma się znaleźć na powierzchni ścian / sufitów może być przygotowywana na miejscu, lub kupiona gotowa i rozrobiona. W ten oto sposób może kupić gładź do rozrobienia i zaoszczędzić nie decydując się na zakup gotowego produktu co z pewnością ograniczy wydatki. Możliwe jest także zaoszczędzenie na wcześniejszym etapie, np. usuwając stare powłoki i starą, nie trzymającą się ściany zaprawę można wybrać tańszy materiał, który przeznaczymy na uzupełnienie większych dziur i ubytków. Uzupełnienie ubytków, które nie będzie pełniło funkcji finalnej powłoki musi być także naturalnie wykonane solidnie, ale nie muszą tu być wykorzystywane najdroższe materiały, a przy dużym metrażu przewidywanych prac do wykonania możemy naprawdę sporo zaoszczędzić, także wybierany tynk nie musi być z najwyższej półki. Postępując z powierzchniami na których znajduje się już finalna warstwa zaprawy gipsowej / tynku czy gładzi również można zaoszczędzić. Jeżeli powierzchnia jest już wstępnie opracowana to po zagruntowaniu czas na finalne wykończenie. Być może finezyjne kształty w tynku są naszym marzeniem, można jednak zdecydować się na ułożenie okładzin wewnętrznych na ścianach. Jeżeli jednak naszym wyborem jest pokrycie ścian farbą to należy je wcześniej zagruntować i dopiero będą gotowe na ostateczne malowanie. Jeżeli pierwsza czy druga powłoka nie pokryje w pełni powierzchni lub w sposób satysfakcjonujący to czynność powtarzamy aż do skutku i malujemy do pełnego pokrycia wybranej powierzchni.
Awatar użytkownika
zbuntowana
Posty: 81
Rejestracja: 29 lut 2020, 22:45

Re: Projekt domu- poszukiwania.

Post autor: zbuntowana »

No, to zobaczcie sobie również na stronie https://www.mgprojekt.com.pl/projekty-malych-domow jakie super możecie znaleźć projekty. Mnie najbardziej spodobał się ten tzw. Sosenka 3. Ma w sobie niesamowity urok, co fajne koszt realizacji nie byłby duży.
Wieżyczka

Re: Projekt domu- poszukiwania.

Post autor: Wieżyczka »

Myślę, że warto odwiedzić stronę https://unique-residence.com/projekty-l ... asycznych/. Znajdziecie tu wyjątkowe klasyczne projekty, to domy z wyższej półki dopasowane w stu procentach do potrzeb klientów.

krople melisowe
radosława

Re: Projekt domu- poszukiwania.

Post autor: radosława »

Z MG Projekt, to ja mogę taki https://www.mgprojekt.com.pl/narcyz-3 polecić projekt Narcyz 3. Jest to dom nowoczesny, funkcjonalny, przestrzenny. Wszystko tak naprawdę się w nim zgadza. Sama też planuje coś podobnego u siebie wybudować.
Awatar użytkownika
ondin
Posty: 63
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:50

Re: Projekt domu- poszukiwania.

Post autor: ondin »

Zobacz w takim razie koniecznie na stronę Biura Projektów Archon+, mają aż 1677 projekty domów jednorodzinnych na sprzedaż obecnie. Jest w czym wybierać, można też zawsze skorzystać z pomocy doradcy jeśli będą pytania, wątpliwości. Każdego klienta traktują indywidualnie i dokładają wszelkich starań by był zadowolony z usług. A projekty są przygotowane zgodnie z obowiązującymi normami i standardami.
jeż

Re: Projekt domu- poszukiwania.

Post autor: jeż »

Powiem wam tak, jezeli zależy wam na jak najszybszym zaczęciu budowy domu, to powinniście postawić na gotowy projekt. Teraz jest tyle różnych firm, które zajmują się tym tematem, że nie będziecie mieć problemu z decyzją. Od siebie mogę polecić firmę https://www.archeton.pl/ Dajcie znać, co uważacie o ich propozycjach przedstawionych na stronie.
ODPOWIEDZ