Sklep z wyposażeniem do domu

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Awatar użytkownika
Rodzisława-78
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2021, 6:22

Sklep z wyposażeniem do domu

Post autor: Rodzisława-78 »

Hej wszystkim. Czy słyszeliście o sklepie cecil-prudence.com? Wpadło mi w oko kilka produktów z ich oferty, ale najpierw chętnie dowiem się, co sądzicie o zakupach tam. Polecacie?
Awatar użytkownika
Jasmina
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2021, 2:23

Re: Sklep z wyposażeniem do domu

Post autor: Jasmina »

We wspomnianym sklepie kupowałam zarówno akcesoria do domu, jak i meble dla psów. Nie mogę nie polecić, bo jakość i cena są świetne, a do tego design każdego produktu jest szczegółowo przemyślany.
adżela

Re: Sklep z wyposażeniem do domu

Post autor: adżela »

O, to zależy, czego akurat możemy się spodziewać i co nam w oko wpadnie. Z kolei ja to na stare cegły mam chęć, ale mąż mi się coś buntuje. I jeśli można, to ja poproszę o wskazanie także pomysłów na wasze aranżacje. Chodzi o to, że mimo wszystko mocno mi zależy na dobrym wykonawstwie. I nie wiem, kogo można poprosić?
Bażant

Re: Sklep z wyposażeniem do domu

Post autor: Bażant »

Muszę przyznać, że bardzo dobrym dodatkiem do każdego mieszkania jest na pewno posiadanie ładnego dywanu i ja jestem zdania, że warto jest go mieć. Zdecydowanie polecam także dywany które bez problemów można prać w pralce. W sumie zobacz jakie to jest wygodne rozwiązanie.

pistolet maszynowy ak 47
Awatar użytkownika
arhee
Posty: 114
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Re: Sklep z wyposażeniem do domu

Post autor: arhee »

Rodzisława-78 pisze: ↑05 cze 2021, 20:47 Hej wszystkim. Czy słyszeliście o sklepie Wpadło mi w oko kilka produktów z ich oferty, ale najpierw chętnie dowiem się, co sądzicie o zakupach tam. Polecacie?
Jeśli potrzebujesz kupić, jakieś akcesoria meblowe np. kółka do fotela lub zawiasy, to może je znaleźć w sklepie https://meblownia.pl/category/akcesoria-meblowe
ODPOWIEDZ