bhp certyfikat

Ciekawe opinie, recenzje, pomysły.
Awatar użytkownika
Cyprian_86
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2021, 19:40

bhp certyfikat

Post autor: Cyprian_86 »

Hej, mam takie pytanie. Czy ktoś z Was próbowałam kiedyś zdobyć certyfikat ISO związany z BHP. Dokładnie chodzi o coś takiego: https://www.adees.net/iso_45001.php Jak to przebiegało? Udało się go zdobyć?
nąnir

Re: bhp certyfikat

Post autor: nąnir »

Ważne na pewno jest znalezienie odpowiedniej firmy, która zajmuje się organizacją szkoleń BHP i świadczeniem innych usług związanych z BHP. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.praktykabhp.pl/kontakt/ Oni mają szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny.
dreeams

Re: bhp certyfikat

Post autor: dreeams »

nąnir pisze: 19 paź 2021, 8:15 Ważne na pewno jest znalezienie odpowiedniej firmy, która zajmuje się organizacją szkoleń BHP i świadczeniem innych usług związanych z BHP. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.praktykabhp.pl/kontakt/ Oni mają szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny.
Nie rozumiem, co w tym takiego, by przeszkolić w tym zakresie pracowników. Ja nawet nie miałam szkolenia w jednym markecie, a pracowałam tam 2 lata. Ogólnie to koszmar był, a jak widziałam [url=https://www.przeciwpozarowy.com/gasnice ... 5kgagregat gaśniczy[/url] , to nawet nie mogłam stwierdzić, co to takiego jest. Moim zdaniem to niedopuszczalne, pracownik musi być przeszkolony.
ODPOWIEDZ