kurier

Ciekawe opinie, recenzje, pomysły.
Awatar użytkownika
klameczka
Posty: 42
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:29

kurier

Post autor: klameczka »

możecie mi polecić dobrą firmę kurierska ???
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: kurier

Post autor: moderator »

Akurat jeśli chodzi o sam wybór firm kurierskich to jest ich całkiem sporo i ja jakoś nigdy z tym problemu nie miałem. bardzo zastanawia mnie to czy wybrać dostawę kurierem czy na paczkomat. Ta kwestia również została poruszona w https://www.sendit.pl/blog/kurier-czy-paczkomat i jestem zdania, że jest to całkiem fajna sprawa.
Awatar użytkownika
ondin
Posty: 61
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:50

Re: kurier

Post autor: ondin »

Ciężko wskazać jedną bo kilka firm świadczących usługi u nas w kraju trzyma bardzo wysoki poziom. Lepiej wejdź na https://allekurier.pl/ i zdecyduj się na najtańszą wysyłkę. Na pewno będziesz zadowolony z usług. Tylko z takimi kurierami współpracują na tej platformie. Minimum formalności, bez umów. W kilka chwil opłacisz, wydrukujesz etykietę i tylko czekać na kuriera.
Marceliń

Re: kurier

Post autor: Marceliń »

ja to od dawna korzystam tylko z https://www.fastpost.pl/ oni mają bardzo dobre ceny nigdy mnie nie zawiedli i zawsze docierają na czas .
Awatar użytkownika
olga92
Posty: 114
Rejestracja: 31 maja 2019, 8:55

Re: kurier

Post autor: olga92 »

Dobrych firmy kurierskich nie brakuje. Ale jak już wejdziesz w szczegóły to przekonasz się, że np. cena paczki z polski do niemiec może się znacząco różnić w każdej z tych firm. Moja rada - skorzystaj z usług brokera kurierskiego. Jest na rynku np. broker kurjerzy.pl. Tam możesz łatwo wybrać najkorzystniejszą ofertę.
ODPOWIEDZ