Lajki na Instagramie

Ciekawe opinie, recenzje, pomysły.
łukaszzzz2

Lajki na Instagramie

Post autor: łukaszzzz2 »

Cześć. Prowadzicie konta na platformie społecznościowej Instagram? Co sądzicie o kupowaniu like pod swoimi zdjęciami. Wiem, że jest taka opcja, ale czy to legalne? Jakie macie zdanie na ten temat? Dzięki za wszystkie odpowiedzi, dajcie też znać czy to w ogóle działa. :D
paweł33

Re: Lajki na Instagramie

Post autor: paweł33 »

Jeśli w obecnych czasach nie prowadzisz konta na Instagramie - nie istniejesz. :D Takie mam zdanie na ten temat. Sam też kupuję i w ogóle tego nie ukrywam. Moim zdaniem nie ma się czego wstydzić. Od siebie mogę polecić https://instalikes.pl/. Łatwo i bezpiecznie.
baśka5

Re: Lajki na Instagramie

Post autor: baśka5 »

Myślę, że mało kto teraz nie kupuje usług na Instagram takich jak polubienia czy followersi. To się po prostu opłaca. Mega fajna sprawa i bardzo dobrze, że powstają sklepy, w których można takie usługi zakupić. Ja wiele razy korzystałam z https://socialmedia.biz.pl/ i jestem miło zaskoczona jakością.
małwa

Re: Lajki na Instagramie

Post autor: małwa »

A czemu nie? Ja też coś takiego lubię i nie powiem, żebym narzekała, że coś jest nie tak. Ogólnie sporym wrażeniem na mnie zrobiła pewna zimowa sesja ślubna , którą widziałam u pana Marcina Orzołka. To fotograf, który tak naprawdę mocno nagina rzeczywistość. Jego zdjęcia są znane na całym świecie. Może go wybierzecie?
małusia

Re: Lajki na Instagramie

Post autor: małusia »

Lajki zdobywa się w głównej mierze dzięki dobrze zrobionym zdjęciom. To jest podstawa. I jeśli szukacie porad jak robić je ładnie oraz kreatywnie to polecam taki poradnik https://typowyfacet.pl/lifestyle/roznos ... ych-zdjec/ . Sporo z niego można się dowiedzieć
Gargamel

Re: Lajki na Instagramie

Post autor: Gargamel »

To prawda same lajki na Instagramie są czymś bardzo ważnym, ale moim zdaniem również warto jest co nieco wiedzieć na temat prowadzenia działań marketingowych. Polecam aby skorzystać z oferty freelancerów ze strony https://odfreelancera.pl/kategoria-zlec ... agram/gdyż tak naprawdę lepiej jak tymi kwestiami zajmą się profesjonaliści.
ODPOWIEDZ