paczkomat czy kurier

Ciekawe opinie, recenzje, pomysły.
Tońki

paczkomat czy kurier

Post autor: Tońki »

Co wybieracie na co dzień?? Teraz przy tej niby epidemii nie podoba mi się niektóra praca kurierów że trzeba zejść do nich i ze nie przynoszą paczek do domu ... A wy co sądzicie ?
Awatar użytkownika
rita55
Posty: 46
Rejestracja: 08 lip 2019, 10:27

Re: paczkomat czy kurier

Post autor: rita55 »

Nie zauważyłam, żeby był większy problem z kurierami. U mnie wszystko działa normalnie. Bez problemu nadaję paczki do niemiec, a także krajowe. Może spróbuj zamawiać kuriera przez brokera kurierskiego? To powinno rozwiązać Twój problem. Na przykład przez kurjerzy.pl spróbuj.
Mirką

Re: paczkomat czy kurier

Post autor: Mirką »

U mnie sprawdza sie bardzo dobrze kurier fastpost.pl , zawsze na czas cenowo super i mila obsluga
Jadźka24

Re: paczkomat czy kurier

Post autor: Jadźka24 »

Wszystko zależy czego oczekujesz od usługi. Ja zdecydowanie wolę kurierów bo są szybsi i pewniejsi jeśli chodzi o dostawy zwłaszcza delikatnych towarów. Jeśli zamówiony przez ciebie kurier nie przyjeżdża na czas to zapoznaj się z tym artykułem https://www.sendit.pl/blog/dlaczego-kur ... przyjechal Dzięki nim nie tylko unikniesz kłopotów w przyszłości ale także od ręki możesz skorzystać z wielu ofert kurierskich poprzez ten portal.
Nóżka

Re: paczkomat czy kurier

Post autor: Nóżka »

Jedno i drugie jest spoko rozwiązaniem. Warunki tak naprawdę dyktuje adresat. U nas w sklepie mamy dwie opcje do wyboru. Możemy sobie na to pozwolić, bo opakowania i folie bąbelkowe zamawiamy hurtowo z jednego miejsca stąd https://przeprowadzkisklep.pl/ w tym własnie też kartony skrojone pod paczkomaty.
ODPOWIEDZ