Ubezpieczenie do kredytu

Ciekawe opinie, recenzje, pomysły.
Awatar użytkownika
antonin
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2020, 21:41

Ubezpieczenie do kredytu

Post autor: antonin »

Cześć wszystkim. Wiecie może, czym jest ubezpieczenie do kredytu? Pomoc w jego uzyskaniu oferują doradcy z czasnakredyt.pl. Sam od dawna się nad tym zastanawiam, ale chciałbym jeszcze poznać opinie osób, które wiedzą więcej na ten temat.
Awatar użytkownika
Radosława_86
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2020, 22:52

Re: Ubezpieczenie do kredytu

Post autor: Radosława_86 »

Według mnie ubezpieczenie do kredytu jest potrzebne w razie nieprzewidzianych i niekorzystnych zdarzeń losowych. Warto skonsultować się w tym zakresie z doradcami z CzasNaKredyt, bo dużo wiedzą na ten temat i działają zawsze na korzyść klienta.
koleś

Re: Ubezpieczenie do kredytu

Post autor: koleś »

Z tego, co mi jest wiadomo, to wiele firm decyduje się na ubezpieczenia do kredytów czy pożyczek, żeby mieć zabezpieczenie spłaty. Ja sama na przykład miałam takie zobowiązania i nie wydaje mi się, żeby to było źle. Nie wiem, ja Wy to widzicie, ale ja na przykład takie https://axi-card.pl/ karty rozważam. One są wygodne, ale też względnie nie mają tak dużych kosztów finansowania.
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Ubezpieczenie do kredytu

Post autor: moderator »

W sumie na tych ubezpieczeniach się całkowicie nie znam i za bardzo nie mogę nic na ten temat powiedzieć. Jestem za to zdania, że jak czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/co-znaczy-nnw-i-c ... /#kotwica3 to bardzo fajnym sposobem jest wiedzieć czym jest ubezpieczenie NNW i co faktycznie ono obejmuje za obszar.
ODPOWIEDZ