Jakie łóżko do sypialni?

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Awatar użytkownika
Stamira
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2021, 9:55

Jakie łóżko do sypialni?

Post autor: Stamira »

Hej! Kochani, jakie łóżka macie w swoich sypialniach? Ja chciałabym kupić nowe, ale nie jestem jeszcze do końca przekonana co do konkretnego modelu czy nawet rodzaju. Mimo wszystko wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem byłoby łóżko kontynentalne. Ponoć jest bardzo wygodne i można je znaleźć w naprawdę fajnej cenie. Co wy na to? Macie jakieś inne pomysły?
marlenabaranowska5

Re: Jakie łóżko do sypialni?

Post autor: marlenabaranowska5 »

Dla mnie bardzo ważna była wielkość, dlatego zdecydowałam się na łóżko do sypialni 180x200 i był to strzał w dziesiątkę! W końcu mam wystarczająco dużo przestrzeni, dzięki czemu jakość mojego snu znacznie się polepszyła :D
moniika

Re: Jakie łóżko do sypialni?

Post autor: moniika »

Sama zastanawiam się nad tym by postawić na https://lozkokontynentalne.pl/ . Jeśli chodzi o łóżka to są one bardzo starannie wykonane, dodatkowo też można je kupić w atrakcyjnej cenie co jest wielkim plusem
rycyk

Re: Jakie łóżko do sypialni?

Post autor: rycyk »

Zależy czego dokładnie szukacie, jakie macie potrzeby. Jeśli szukacie większego komfortu to wiadomo łóżko dwuosobowe będzie najlepszym wyborem. Nie zapomnijcie także o doborze odpowiedniego materaca, aby zapewnić sobie zdrowy sen
ODPOWIEDZ