Polskie filmy

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 388
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:49

Polskie filmy

Post autor: kicia »

Gdzie najczęściej oglądacie filmy i seriale? Ja nie ukrywam, że przez większość czasu mam włączonego laptopa, a telewizora nie mam nawet w pokoju, więc logicznym jest fakt, iż wybieram internet jako źródło filmów. A jak jest to u was? Chętnie poznam wasze preferencje w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Koala33
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:38

Re: Polskie filmy

Post autor: Koala33 »

Z telewizora, czasem z laptopa ;) Zależy na co mam ochotę. Ja tam nie mogę się też doczekac premiery , w lesie dziś nie zaśnie nikt :D Wieniawa gra, Gąsiewska. Wreszcie jakaś młoda krew a nie te same facjaty non stop.
Awatar użytkownika
Guziczek12
Posty: 79
Rejestracja: 06 sie 2019, 12:07

Re: Polskie filmy

Post autor: Guziczek12 »

Widziałam Zenka na VOD mąż wykupił abonament ze strefom ABO i teraz oglądamy co dziennie coś innego :)Muszę przyznać że Zenek to dobry film milo się go oglądało
Awatar użytkownika
Maccid
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:14

Re: Polskie filmy

Post autor: Maccid »

Guziczek12 pisze: ↑03 maja 2020, 23:10 Widziałam Zenka na VOD mąż wykupił abonament ze strefom ABO i teraz oglądamy co dziennie coś innego :)Muszę przyznać że Zenek to dobry film milo się go oglądało
Ta strefa ABO na vod to super sprawa, potwierdzam. Dużo produkcji jest tam polskich, ale też BBC. Zenka jeszcze nie oglądałam, miałam iść do kina ale jakoś tak wyszło, że się nie zdążyło. Może w weekend też się skuszę na seans.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 17
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:24

Re: Polskie filmy

Post autor: anulka30 »

A ja ostatnio wiele ciekawych filmów oglądałam za darmo na https://govod.tv/filmy-online . Bardzo fajna strona, godna uwagi do oglądania różnych filmów dla każdego, ponieważ bajki nawet baśniowe dla dzieci tam znajdziesz, jak na razie całkiem za darmo.
Awatar użytkownika
wiha
Posty: 42
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:18

Re: Polskie filmy

Post autor: wiha »

Oj tam, polskie filmy to tak naprawdę całe moje zainteresowanie. Jeśli mogłabym, to tylko tym bym sie zajmowała, a jednak chodzi o to, żeby wszystko dzielić między rodzinę. Dlatego też często razem na IPLI oglądamy takie https://www.ipla.tv/wideo/serial/Septagon/5014684 seriale. Mąż je najbardziej uwielbia, mi nie sprawiają problemu, ale też nie chcemy, by dzieciaki widziały nas kłócących się. Wiecie, o co chodzi. To się jakoś dogadujemy.
Awatar użytkownika
Kasia12
Posty: 34
Rejestracja: 09 cze 2020, 14:12

Re: Polskie filmy

Post autor: Kasia12 »

Czasami polskie filmy są całkiem spoko tak jak niektóre produkcje. Np. Na Ratunek 112 pokazuje jak zachować się w poszczególnych sytuacjach kryzysowych związanych ze zdrowiem. Powiem szczerze, że sama dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy z tego programu. Moja córka również lubi go oglądać więc często odpalamy komputer i oglądamy go na https://www.ipla.tv/wideo/serial/Na-ratunek-112/5009533 . A wy co sądzicie o tego typu programach? Są potrzebne czy tylko zapychają ramówki?
Awatar użytkownika
maniaczka
Posty: 93
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:03

Re: Polskie filmy

Post autor: maniaczka »

a co powiecie na najwiekszy festiwal filmow dokumentalnych w Polsce Millennium Docs Against Gravity ?:) ja sie wybieram na bank, koniecznie musze zobaczyc film Lekcja Milosci :) jestem go bardzo ciekawa, festiwal zaczyna sie 7 wrzesnia
oglądacz

Re: Polskie filmy

Post autor: oglądacz »

Zarówno polskie jak i zagraniczne filmy oglądam na https://filmy-seriale.net/. Jest także opcja pobrania ich na swój komputer więc super.
Mikołaj

Re: Polskie filmy

Post autor: Mikołaj »

Filmy oglądam i to nie tylko polskie. Jakoś nie bardzo czuję to naciskanie na platformy cyfrowe. nie wiem, może ta jakość, ta technologia do mnie nie przemawia. Wydaje mi się to po prostu droższe w użytkowaniu. Platformę trzeba wykupić, opłacić. A do tego zapewnić dobry internet, by to miało sens i odpowiednią jakość obrazu. Bez zrywania łącza. Inaczej oglądanie nie będzie przyjemnością. I patrząc na to jak duży pakiet muszę wykupić by mieć wszystkie kanały, to już robi się spora kwota. Już wolę swoją kablówkę od Elpos. Spokój i niższe rachunki.
ODPOWIEDZ