Schody drewniane od fizia.pl

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Awatar użytkownika
Albertyna99
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2020, 19:40

Schody drewniane od fizia.pl

Post autor: Albertyna99 »

Kto z was zamawiał schody drewniane w zakładzie fizia.pl? Podzielcie się opinią, bo jestem bardzo ciekawa, jak jest u nich z jakością takich wyrobów.
Awatar użytkownika
Otniel76
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2020, 14:42

Re: Schody drewniane od fizia.pl

Post autor: Otniel76 »

Moim zdaniem jakość przebija wszystkie schody w różnych sklepach i katalogach. FIZIA ma też świetne ceny. Terminowo realizują zlecenia, robią wszystko zgodnie z życzeniem klienta. Nie pozostaje mi nic innego, jak polecić tę firmę.
Awatar użytkownika
cichutka0
Posty: 121
Rejestracja: 07 sie 2019, 16:27

Re: Schody drewniane od fizia.pl

Post autor: cichutka0 »

Niestety nie kojarzę tej firmy, ale ponoć opłaca się zamówić schody dywanowe warszawa u firmy kupfer-schody.pl. Ponoć jest to firma, która oferuje wysokiej jakości schody, wykonane z pełną precyzją oraz dbałością o każdy szczegół. Do wykonania używają wyłącznie sprawdzone, mocne materiały.
melciaa

Re: Schody drewniane od fizia.pl

Post autor: melciaa »

Ja też bardzo lubię otaczać się drewnem :) schodów w mieszkaniu co prawda nie mam ale wszystkie drzwi są wykonane z dobrego gatunkowo dęby :) zamawiałam je u polskiego producenta, w firmie Kris Drzwi :) realizują zamówienia indywidualne ale też mają w ofercie produkty gotowe, dostępne od ręki https://sprzedajemy.pl/drzwi-drewniane- ... nr56531802. Fajna jakość, szybka dostawa, dobry kontakt z właścicielem.
ładniutka

Re: Schody drewniane od fizia.pl

Post autor: ładniutka »

Jeżeli chodzi o mnie, to planuje u siebie wykonać drewniane schody. Jakoś najbardziej mi się podobają. Już mniej więcej wiem jakie wykonać, a także nawet jaki produkt do impregnacji drewna . Także mogę powoli zacząć działać w tym kierunku.
ODPOWIEDZ