wyposażenie kuchni

Wątek dla wielbicieli wnętrz i ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy budowie i urządzaniu domu i ogrodu.
Awatar użytkownika
leokadia1997
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2021, 15:58

wyposażenie kuchni

Post autor: leokadia1997 »

Muszę kupić wyposażenie do kuchni, powoli zbliżamy sie do końca remontu i tera juz takie przyjemniejsze rzeczy: talerze, miski, noże, sztućce, kubki. Nie mogę się już doczekać, marzy mi się taki wieczór, gdy zrobimy sobie herbatę, wyciągniemy ciasto i po prostu usiądziemy razem w naszej kuchni. Spędzimy trochę czasu w spokoju, ciszy, z uśmiecham. Po tym remoncie bardzo tego potrzebujemy
Doriann

Re: wyposażenie kuchni

Post autor: Doriann »

Leokadio, jestem przekonany że dzięki asortymentowi dostępnemu w dekoratorni Indelo spełnią się Twoje marzenia. Ja kupiłem tu niemalże wszystko, czego potrzebowałem do zaaranżowania funkcjonalnej i zarazem przytulnej kuchni. Zamówiłem nowe garnki, eleganckie, porcelanowe oraz szklane naczynia, tekstylia, sztućce a także akcesoria niezbędne podczas przygotowywania i serwowania potraw. Asortyment z Indelo okazał się być wysokiej jakości, walory estetyczne każdej z nabytych tu rzeczy też mega mnie zadowalają.

stary sącz jarmark
ODPOWIEDZ