Account Manager

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
kabrossi
Posty: 54
Rejestracja: 27 lis 2019, 11:33

Account Manager

Post autor: kabrossi »

Widziałem w innym temacie, że sporo osób pyta o portale na których można znaleźć ogłoszenia o pracę związane z branżą sprzedaży w związku z tym mogę Wam polecić https://www.esprzedawca.pl/praca/account-manager/ dla mnie okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo właśnie dzięki temu portalowi udało mi się znaleźć dobrą pracę. Pewnie miałem odrobinę szczęścia, ale nie jest powiedziane, że Wy nie będziecie mieli. Powodzenia!
Awatar użytkownika
arhee
Posty: 114
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Re: Account Manager

Post autor: arhee »

Każdy portal rekrutacyjny zawiera takie ogłoszenia.
Awatar użytkownika
Evelyn
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2020, 12:46

Re: Account Manager

Post autor: Evelyn »

Dokładnie, każdy duży portal ogłoszeniowy posiada takie oferty, można szukać pracy w każdej branży. Ja polecam POKATO, jest dla mnie najczytelniejszy. Potrafię tam znaleźć wszystko :D
Awatar użytkownika
Zoeva
Posty: 116
Rejestracja: 27 lut 2020, 11:14

Re: Account Manager

Post autor: Zoeva »

No nie wiem ja sobie pracuje normalne na etacie a oszczednosci ulokowałam w systemie XTB. Tam mają narzędzia i wszystkie istotne
rozwiązania. Kwestia racjonalnego podejmowania kolejnych kroków. Ale docelowo da się z tego wyciągnąć naprawdę przyzwoite środki. Po to jest demo, są narzędzia, opiekun i xstation, żeby ułatwić użytkownikowi wszystko na 100%
Ćmalka

Re: Account Manager

Post autor: Ćmalka »

Ja szczerze nigdy nie umiała oszczędzić większej sumy pieniędzy..zawsze potem to udam na jakiś wyjazd albo coś innego .A tu chodzi o to żeby całe zycie coś odkładać. Ja myślę ze ten program ppk jest całkiem ok. Przynajmniej dla mnie. Nie trzeba pilnować ile i jak odłożyć ,samo sie odkłada. A po 25-ciu latach pracy nagromadzi się trochę oszczędności.
banaś

Re: Account Manager

Post autor: banaś »

Hmm.... praca przez internet to świetna sprawa i wydaje mi się, że to idzie w coraz lepsza stronę. Mam wrażenie, że wszystko fajnie się rozwija dodatkowo na blogu https://bananacv.com/blog czytałem o fajnym sposobie na tworzenie interesującego dla pracodawców CV więc chyba dla chcącego nic trudnego i warto próbować szukać pracy przez internet ;)
ODPOWIEDZ