chcę zainstalować bramki obrotowe przy kontrolowaniu wejścia do firmy.

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
gośc

chcę zainstalować bramki obrotowe przy kontrolowaniu wejścia do firmy.

Post autor: gośc »

Aby wejść do firmy chcę zainstalować bramki obrotowe przy kontrolowaniu wejścia do firmy. Czy możesz mi powiedzieć, gdzie mogę zamówić takie bramki obrotowe? Rozpocząłem remont w firmie i jednocześnie chcę zamontować takie bramki obrotowe jak chciałbym jakoś kontrolować wejście (wielu gości przychodzi z niewiadomych przyczyn, łatwo jest wejść do firmy w sposób niekontrolowany).
lejścik

Re: chcę zainstalować bramki obrotowe przy kontrolowaniu wejścia do firmy.

Post autor: lejścik »

gośc pisze: ↑28 lut 2021, 21:35 Aby wejść do firmy chcę zainstalować bramki obrotowe przy kontrolowaniu wejścia do firmy. Czy możesz mi powiedzieć, gdzie mogę zamówić takie bramki obrotowe? Rozpocząłem remont w firmie i jednocześnie chcę zamontować takie bramki obrotowe jak chciałbym jakoś kontrolować wejście (wielu gości przychodzi z niewiadomych przyczyn, łatwo jest wejść do firmy w sposób niekontrolowany).
Są takie miejsca gdzie można zamówić bramki obrotowe https://securglobal.pl/bramki-obrotowe/ Na pewno nie zamówiłem tam bramki obrotowe, ale zamówiłem kamery do monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego (dostawa jest szybka).
beatresł

Re: chcę zainstalować bramki obrotowe przy kontrolowaniu wejścia do firmy.

Post autor: beatresł »

gośc pisze: ↑28 lut 2021, 21:35 Aby wejść do firmy chcę zainstalować bramki obrotowe przy kontrolowaniu wejścia do firmy. Czy możesz mi powiedzieć, gdzie mogę zamówić takie bramki obrotowe? Rozpocząłem remont w firmie i jednocześnie chcę zamontować takie bramki obrotowe jak chciałbym jakoś kontrolować wejście (wielu gości przychodzi z niewiadomych przyczyn, łatwo jest wejść do firmy w sposób niekontrolowany).
to super
ja też tego chce
ODPOWIEDZ