co sądzicie o tatuażach ?

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
orulaa
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2019, 6:07

co sądzicie o tatuażach ?

Post autor: orulaa »

Zdradzicie, co sądzicie na temat tatuaży? Od kilku lat korci mnie, by sobie taki tatuaż zrobić ale wciąż się waham. Zbliżają się moje 35 urodziny i korci mnie by zafundować sobie taki tattoo w prezencie i zrobić tym samym coś szalonego :) Czy możecie ewentualnie polecić dobre studio tatuażu w stolicy ?
Awatar użytkownika
kixia
Posty: 55
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:56

Re: co sądzicie o tatuażach ?

Post autor: kixia »

mi się tatuaże zawsze podobały ale tak jak Ty do tej pory mam jakieś tam swoje obawy i póki co pozostawiam to tylko w sferze jakiś tam marzeń do zrealizowania w przyszłości :)
Awatar użytkownika
tutsi
Posty: 30
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:26

Re: co sądzicie o tatuażach ?

Post autor: tutsi »

ale dziewczyny, po co czekać skoro wam się podobaja i coś tam wam chodzi po głowie ? ja tam wychodze z założenia, ze życie jest zbyt krótkie by sobie odmawiać przyjemności :) Jeśli chodzi o dobre studio tatuażu w Warszawie to polecam Jah Love Tattoo. Zaglądam do nich regularnie, mam juz 3 świetne tatuaże tu wykonane :)
Awatar użytkownika
orulaa
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2019, 6:07

Re: co sądzicie o tatuażach ?

Post autor: orulaa »

dzięki za odpowiedzi :) tutsi o jah love tattoo nigdy nie słyszałam ale chętnie dowiem się czegoś wiecej. przeglądam właśnie ich fanpage na fb i prace wyglądają świetnie. do kogo chodzisz ? bo widzę, że team mają dośc spory
Awatar użytkownika
tutsi
Posty: 30
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:26

Re: co sądzicie o tatuażach ?

Post autor: tutsi »

wiesz tu każdy tatuażysta ma inny styl pracy i tworzy zupełnie inne dzieła. Mi zależało na tatuażu kolorowym i dlatego zapisałam sie do Kingi Ale tak na dobrą sprawę pozytywne opinie słyszalam o wszystkich :)
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: co sądzicie o tatuażach ?

Post autor: Kaja »

A jak szybko zagoił się Wam tatuaż po zrobieniu? Czy mieliście z tym jakiekolwiek problemy? Czy wszystko ładnie się goiło? W jaki sposób pielęgnowaliście wytatuowane miejsce?
Awatar użytkownika
belladonna
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2019, 13:47

Re: co sądzicie o tatuażach ?

Post autor: belladonna »

Tatuaze lubie, ogolnie mam kilka fajnych przyciagajacych wzrok i jestem z nich dumna.. jeden musialam tylko usunac bo to z czasow mlodosci i mial przedstawiac tygrysa ale raczej daleko mu do niego bylo.. myslalam o coverze ale ostatecznie zdecydowalam sie usunac calkiem. uzbieralam kase i udalam sie do Czestochowy do Bienkowscy Clinic i tam laserowo udalo mi sie go pozbyc na zawsze :D
Awatar użytkownika
ajlona
Posty: 17
Rejestracja: 18 gru 2019, 22:49

Re: co sądzicie o tatuażach ?

Post autor: ajlona »

U kogoś mi się podobają ;)
górmit

Re: co sądzicie o tatuażach ?

Post autor: górmit »

Jeżeli zdecydowaliście się na tatuaż to musicie jeszcze rozejrzeć się za porządnym studiem tatuażu, do którego się zgłosicie. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.tatucan.com.pl/ Jest to sprawdzone studio tatuażu z Gdyni, w którym pracują doświadczeni specjaliści.

scandia cosmetics krem do rąk 20 masła shea
Kińsky

Re: co sądzicie o tatuażach ?

Post autor: Kińsky »

Ja kocham tatuaże, mam ich 9 i planuję kolejne, bo to uzależnia :) Jeśli chodzi o rekomendację studia tatuażu to ja najlepsze tatuaże robiłem w warszawskim Blackstar Studio https://www.blackstarstudio.pl/ Mega utalentowani ludzie tam pracują, także na bank będziecie zadowoleni jak do nich traficie, to najwyższa klasa tatuatorów.
Łozooo

Re: co sądzicie o tatuażach ?

Post autor: Łozooo »

Mega dobry warszawski salon tatuażu to Art Force https://artforce.pl/ U nich można liczyć na pełen profesjonalizm i mega kreatywne pomysły, to prawdziwi artyści w swoim fachu. Tatuaże, które robiłem u nich są najlepsze z tych co mam a mamy naprawdę sporo :) Także jeśli jesteście z Warszawy czy okolic i planujecie zrobić sobie dziarę to zdecydowanie warto do nich się zgłosić, na bank będziecie zadowoleni.
Jagodziński

Re: co sądzicie o tatuażach ?

Post autor: Jagodziński »

Ja jestem jak najardziej za! Aktualnie mam ich 5 i na pewno będzie więcej :) Gdybyście szukali dobrego studia tatuażu to polecam Sky Tattoo w Jeleniej Górze. Do dobrego tatuażysty warto dojechać nawet gdzieś dalej. Wiem, co mówię ;) Tatuaż zostaje w końcu na ciele do końca życia.

kosztorys budowy domu weselnego
dyśka

Re: co sądzicie o tatuażach ?

Post autor: dyśka »

ja też należe do zdecydowanych zwolenników ) jeśli tylko czujemy, ze chcemy w ten sposób ozdabiać swoje ciało to czemu nie :) jesli chodzi o konkretne studio to wybrałam Jah Love Tattoo w Warszawie. jestem zadowolona z wizyty, była fajna atmosfera, tatuaż też zrobił na mnie świetne wrażenie.
karolla

Re: co sądzicie o tatuażach ?

Post autor: karolla »

A czy kojarzycie może studio tatuażu Sky Tattoo w Poznaniu? Pytam, ponieważ też chcę sobie wykonać dziarkę... Właśnie przeglądałam ich ofertę oraz projekty, które już zrealizowali i jestem pod wrażeniem. Widzę, że mają talent i doświadczenie w tym zakresie.

biotop bike park
ODPOWIEDZ