Dobry fotograf Wrocław

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
rita55
Posty: 46
Rejestracja: 08 lip 2019, 10:27

Dobry fotograf Wrocław

Post autor: rita55 »

Chciałabym zrobić sobie profesjonalną sesję zdjęciową. Chodzi mi o zdjęcia w sepii albo czarno-białe. Który fotograf we Wrocławiu zrobi to najlepiej? Ja wiele dobrych opinii słyszałam o http://klapkowscy.com/. Na stronie mają galerię realizacji i super to wygląda. Przekonuje mnie też ich ponad 20-letnie doświadczenie. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Zumba
Posty: 24
Rejestracja: 13 maja 2019, 17:35

Re: Dobry fotograf Wrocław

Post autor: Zumba »

U fotografa zapłacisz za to mnóstwo pieniędzy, a przecież do tego wystarczą presety Instafota i dobry aparat w smartfonie. Te filtry mają bardzo dużo możliwości i można nimi obrabiać zdjęcia na różne ciekawe sposoby. Może najpierw wypróbuj ten pomysł, a później zdecydujesz czy nadal chcesz iść na profesjonalną sesję do fotografa.
Awatar użytkownika
welma
Posty: 53
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:46

Re: Dobry fotograf Wrocław

Post autor: welma »

Moim zdaniem fotograf ślubny żyrardów powinien się wyróżniać nie tylko dobrymi ujęciami, ale i miłym podejściem do klientów czy rzetelną informacją na temat, co i jak robi. Także wydaje mi się, że nie powinniśmy w ogóle się tym przejmować pod kątem sesji, ale tego, jak ten człowiek podchodzi od pracy i do swoich zadań.
Awatar użytkownika
Cymmek
Posty: 39
Rejestracja: 09 sty 2020, 22:27

Re: Dobry fotograf Wrocław

Post autor: Cymmek »

Na terenie Wrocławia obsługą fotograficzną ślubu mógłby zająć się Pan Patryk Wolański. Tutaj https://www.patrykwolanski.pl/ możecie zapoznać się z jego portfolio. To młody, ale doświadczony i utalentowany fotograf. Zobaczycie jego zdjęcia, to sami się przekonacie.
Awatar użytkownika
Kasia36
Posty: 53
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:41

Re: Dobry fotograf Wrocław

Post autor: Kasia36 »

Ja robiłam sesję plenerową we Wrocławiu. Polecam stronę https://www.wroclawskiportal.pl/ do znalezienia ciekawych miejsc w mieście, możesz też poszperać na instagramie za jakimiś inspiracjami. Dużo zależy od umiejętności fotografa, ale warto się jednak na sesję chociaż trochę przygotować.
ODPOWIEDZ