Firma kurierska

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
kociołek
Posty: 101
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:13

Firma kurierska

Post autor: kociołek »

Potrzebuje pomocy. Otóż moja szwagierka wyprowadziła się do Anglii wraz z moją ukochaną chrześniaczką. Niby nic takiego, ale zbliża się roczek malutkiej, ja nie mogę do nich polecieć,więc chcę wysłać jej prezent. A że nie należy on do małych więc chcę to zlecić firmie kurierskiej. I tu pojawia się pytanie czy nie znacie jakiejś godnej polecenia firmy,która dostarczy paczkę na czas i w miarę w rozsądnej cenie??
Awatar użytkownika
lulina
Posty: 62
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:29

Re: Firma kurierska

Post autor: lulina »

Kurier czy poczta — która opcja jest najlepsza? Wybór między pocztą a kurierem odgrywa bardzo dużą rolę. Przede wszystkim proces wysyłania paczek wygląda wtedy inaczej. Obecnie można wyróżnić kilka typów przesyłek, które zaleca się wysyłać głównie za pośrednictwem usług sprawdzonej firmy kurierskiej. Dlatego jeśli chcesz coś komuś wysłać dobrze się zastanów, jakiej firmie zlecisz wysyłkę. I pamietaj o dobrze zapakowanych rzeczach.
Awatar użytkownika
Zumba
Posty: 24
Rejestracja: 13 maja 2019, 17:35

Re: Firma kurierska

Post autor: Zumba »

Na poczcie to się zawiodłam wiele razy i bym nie polecała. Co do firm kurierskich to także różnie bywa, ale najlepiej zapytać kogoś, kto korzystała z takich usług i może je polecić. Z tego, co wiem to DPD, DHL, InPost, UPS, GLS oferują dość dobre warunki. Gdy jest się stałym klientem, to tez można pewnie liczyć na jakieś rabaty. Z jednej z nich korzysta mój znajomy jako firma i bardzo mu się to opłaca.
Awatar użytkownika
zenosia
Posty: 10
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:32

Re: Firma kurierska

Post autor: zenosia »

No też uważam że przesyłki przez pocztę to raczej ja bym ci nie polecała. Jest wiele firm kurierskich co poprzedniczka wymieniła i warto rozważyć też ich. Jeśli nadal nie jesteś zdecydowana to może ta oferta cię zainteresuje https://www.speedpack.com.pl/ na stronie jest kalkulator, cennik, możesz sprawdzić trasy, jakie przesyłki przyjmuja. Myślę że ta firma będzie w sam raz dla ciebie. No ale to ty zdecydujesz kogo wybrać. Najważniejsze by przesyłki docierały na czas i nie zniszczone, bo po co później mieć nieprzyjemności.
ODPOWIEDZ