gdzie na szkolenie

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
CzikCzik
Posty: 43
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:02

gdzie na szkolenie

Post autor: CzikCzik »

Inwestujecie we własny rozwój, czy wolicie nie korzystać ze szkoleń lub innych tego typu rzeczy ? Wydaje mi sie, że takie szkolenia sporo mogą wnieść do naszego życia i pozwolić nam znaleźć jeszcze lepszą prace. Wystarczy trafić na odpowiednich ludzi a Ci https://wartoszkolic.pl/trenerzy/ , zdecydowanie znają się na rzeczy.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: Kaja »

Jeśli szukacie dla siebie jakiś atrakcyjnych szkoleń i kursów, to polecam zajrzeć na stronę internetową http://kar-group.elk.pl/oferta/. Znajduje się tam oferta firmy szkoleniowej Kar Group, która jak widać oferuje mnóstwo ciekawych szkoleń z najróżniejszych kategorii. Co więcej, po każdym ukończonym u nich szkoleniu otrzymacie specjalny certyfikat, potwierdzający nowo zdobyte przez Was umiejętności :)
Awatar użytkownika
Zakręcona
Posty: 88
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:59

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: Zakręcona »

Dobrze, że myślicie o tym żeby się rozwijać, to na pewno na dobre wam wyjdzie. Zastanawialiście się może jednak nad szkoleniami z inwestowania? Można to potraktować jak dodatkowe źródło zarabiania. Mnie zainteresowały warsztaty z inwestowania w nieruchomości od https://wiwn.pl/ Można tu liczyć na solidną dawkę wiedzy z tego zakresu. Nieruchomości są jedną z pewniejszych inwestycji na jaką możecie się zdecydować.
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 81
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:48

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: dariaa »

Wszystko zależy jakiego typu szkolenia szukacie. Jeżeli chodzi o budowlankę i bardzo przydatne szkolenia to sądzę, że tutaj https://www.kursylektor.pl/kursy-na-mas ... wlane.html znajdziecie najciekawsze propozycje. Oferują oni kursy na maszyny budowlane. Z pewnością warto je wyrobić, ponieważ zapotrzebowanie jest bardzo duże na osoby mające odpowiednie uprawnienia etc.
Awatar użytkownika
Kapustka
Posty: 73
Rejestracja: 23 wrz 2019, 11:08

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: Kapustka »

Dokładnie - wszystko zależy na jakie szkolenie chcemy się wybrać. Na pewno warto korzystać ze szkoleń prowadzonych przez doświadczone firmy czy szkoły. Jeśli pracujecie przy obróbce grafiki w Photoshopie to może zainteresuje Was kurs digital painting. Tu znajdziecie informacje dotyczące harmonogramu oraz terminów najbliższych szkoleń. Szkolenia organizowane są przez szkołę rysunku Domin z Krakowa, co gwarantuje bardzo wysoką jakość szkolenia i rzetelne przekazywanie wiedzy.
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 315
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:49

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: kicia »

Ja korzystałam ze szkoleń organizowanych przez https://www.altkomakademia.pl/ i jestem zadowolona. Mają bardzo dobrą kadrę i są świetnie nastawieni wobec zatrudniających ich firm. A wy co sądzicie o ich propozycjach znajdujących się na stronie?
Awatar użytkownika
Mozzi
Posty: 39
Rejestracja: 25 paź 2019, 8:10

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: Mozzi »

W moim przypadku jeśli chodzi o naukę języka to warto sprawdzić https://szkolaeuropejska.pl/kursy-alma- ... cych-lodz/ ponieważ moim zdaniem to zdecydowanie najlepsza placówka na którą warto postawić zarówno jeśli chodzi o podstawówkę, liceum, czy także dodatkowe kursy językowe dla nas samych, a dostępne są aż 4 języki europejskie.
Awatar użytkownika
bylska
Posty: 103
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: bylska »

Szkolenia przeciwpożarowe są obowiązkiem pracodawcy. Bhp i ppoż. to najważniejszy punkt szkoleniowy dla pracowników rozpoczynających pracę w nowym zakładzie pracy. Każdy pracodawca oraz właściciel budynku zobowiązany jest do przestrzegania przepisów przeciwpożarowych bhp i tym samym zapewnienia ochrony przeciwpożarowej. Jeśli chodzi o same szkolenia to warto zgłosić się do https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... enia-ppoz/ - to ważne, aby wybrać kompetentną firmę.
Awatar użytkownika
Riko
Posty: 24
Rejestracja: 19 lip 2019, 17:25

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: Riko »

Takich szkoleń to jest cała masa ale myślę, że najlepiej to wybrać takie, które rozwija też nasze pasje bo zawsze warto się dokształcać. Chce Zostać organizują takie szkolenia i mają ciekawe tematy do wyboru bo można nauczyć się jak zostać producentem muzycznym, twórcą rapu a nawet dobrym piłkarzem.Także według mnie takie nietypowe a zarazem bardzo ciekawe

przychodnie endokrynologiczne kraków
Awatar użytkownika
alena
Posty: 117
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: alena »

Wszystko zależy od tego, jakie szkolenia bądź uprawnienia was interesują. Ja w najbliższym czasie wybieram się na egzamin, dzięki któremu zdobędę uprawnienia budowlane - niezbędne do mojej pracy. Jestem zdania, że nigdy nie jest za późno na kształcenie. Dobrze, że udało mi się w sieci znaleźć program do nauki na uprawnienia budowlane dzięki któremu nauka jest o wiele prostsza.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 24
Rejestracja: 04 cze 2020, 15:40

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: mleczko90 »

Jeśli potrzebujesz szkolenie sprzedażowe to zdecydowanie ta oferta przypadnie Ci do gustu - https://integritysolutionspoland.pl/. Nieszablonowe metody i innowacyjne metody nauczania
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 315
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:49

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: kicia »

W transporcie małych maszyn, albo i urządzeń czasem wykorzystuje się dźwigi hydrauliczne, a żeby je móc obsługiwać, to konieczne jest posiadanie odpowiedniego szkolenia. Firma, jakie je wykonuje, to na przykład https://dzwignice.pl/ . Można zapisać pracowników, bez względu na ograniczenia. Kursy są przyjazne i otrzymuje się po nich odpowiedni certyfikat.
Comęon

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: Comęon »

Wiecie czym jest metoda Bebo? Wybieram się niedługo na szkolenie z prawidłowego wykonywania treningu mięśni dna miednicy https://www.beckenboden.com/pl/ - jestem z zawodu fizjoterapeutą. Ktoś z Was ma już taki kurs za sobą?
Awatar użytkownika
Kasia36
Posty: 53
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:41

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: Kasia36 »

Ja polecam https://www.bureauveritas.pl/nasze-uslu ... i-audytowe macie od razu liczące się na rynku certyfikaty jakości, bhp, ochrony środowiska itd. zależnie od tego co jest wam potrzebne.
wrocław

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: wrocław »

Ja od ręki mogę wam polecić warsztatyhttps://www.informatykawprodukcji.pl, to nie samowita okazja gdzie można zobaczyć działanie systemu ERP podczas zarządzania produkcją i logistyką.
barłóg

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: barłóg »

Ja ostatnio trafiłam na ciekawy blog Glovex: https://blog-glovex.pl/, który bierze pod lupę wszelkie zagadnienia dotyczące przepisów BHP. Warto tam zajrzeć, ponieważ możecie zdobyć nowe informacje, które przydadzą wam się w pracy. Uważam generalnie, że warto czasami poczytać jakieś blogi o różnej tematyce, ponieważ dzięki temu rozwijamy się na wielu płaszczyznach.

ogrodzenie tarasu
wiłka

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: wiłka »

Jak chcesz udac się na szkolenie odnośnie BHP to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystac z usług firmy jaką jest https://www.bhp-center.com.pl Możesz wziąc udział tutaj w szeregu bardzo zaawansowanych szkoleń nie tylko z zakresu BHP ale i pierwszej pomocy. Polecam się zainteresowac najbliższym terminem.
łałidzie

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: łałidzie »

Jak szkolić pracowników, jak przygotować ich i siebie do wykonywania odpowiednich obowiązków, wszystkiego możemy dowiedzieć się na szkoleniu https://sqda.pl/e-learning/metodyka-pro ... dydaktyki/ . Elementy dydaktyczne są w tym procesie szalenie ważne, dają sporo możliwości do skutecznego wdrożenia pracownika w danym obszarze.
Darekż23

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: Darekż23 »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję takie usługi jak konserwacja gaśnic, przegląd instalacji tryskaczowej to polecam zapoznać się z oferta firmy PLISZKA https://pliszka.pl/kontakt/ . Firma działa na polskim rynku od 1989 roku więc warto im zaufać w 100%.
Kiść

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: Kiść »

Ja na szkolenia nie chodzę, wystarczą mi książki, jakie zazwyczaj kupuję na stronie https://www.taniaksiazka.pl/teczka-arty ... 38287.html Zawsze uda mi się znaleźć tam jakiś interesujący tytuł w atrakcyjnej cenie. Sprawdźcie koniecznie ich ofertę, a może coś wam się spodoba.
Żaneta

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: Żaneta »

Ja chętnie korzystam ze szkoleń gdyż to wzbogaca mą wiedzę i wartość na rynku pracy. Ostatnio mój pracodawca zapewnił nam szkolenie świadomego pracownika w http://iknowit.com.pl/. Szkolenie było bardzo ciekawe i dowiedziałam się wielu rzeczy jak bezpiecznie korzystać z internetu by uniknąć ataku cyberprzestępców.
Wąski

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: Wąski »

Tak jak zostało tu już wspomniane to moim zdaniem bardzo ważną sprawą jest odbycie szkolenia BHP oraz PPOŻ. Jeśli ktoś się jeszcze tą tematyką interesuje to właśnie w artykule https://www.budnews.pl/znaki-przeciwpoz ... budynkach/ fajnie opisano wszelkie znaki przeciwpożarowe wraz ze sprzętem gaśniczym.
nełka

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: nełka »

widzę, że piszecie o szkoleniach BHP, od czasu do czasu pojawiam się na szkoleniach, ale mam też wykupiony abonament w portalbhp.pl można w łatwy sposób znaleźć potrzebne informacje, często je w serwisie aktualizują ___________________________________________________________
mełan

Re: gdzie na szkolenie

Post autor: mełan »

kilka razy uczestniczyłem w webinariach organizowanych przez Akademię Wiedza i Praktyka, mają sporą ofertę takich szkoleń online, są przeprowadzone w ciekawy sposób, prowadzone sa przez ekspertów ___________________________________________________________________________
ODPOWIEDZ