Imprezy firmowe

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
CzikCzik
Posty: 43
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:02

Imprezy firmowe

Post autor: CzikCzik »

takie imprezy można też organizować w nietypowym miejscu. Mi bardzo podoba się pomysł nowo otwartego studia kulinarnego w Warszawie o nazwie CulinaryOn . Wydaje mi się że organizowanie takiem imprezy w takim miejscu może być jeszcze lepszym pomysłem niż poprpstu w domu.

makaron gryczany sklep
Awatar użytkownika
marissa
Posty: 34
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:22

Re: Imprezy firmowe

Post autor: marissa »

Mi szef zlecił zrobienie zakupów napojów, alko. Na razie kupiłam dużo pomidorowych tarczynów, fajnie będą pasować do drinków :D oczywiście inne smaki też, no i jeszcze alkohol mi został
Awatar użytkownika
Martas55
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2019, 7:32

Re: Imprezy firmowe

Post autor: Martas55 »

Przy organizacji takiej imprezy bardzo ważny jest wybór atrakcji. Jeżeli Wasze przyjęcie będzie odbywało się w budynku, dobrym pomysłem może być wyjście na chwilę na zewnątrz, np. żeby obejrzeć pokaz fajerwerków. Stają się one bardzo popularne i nic w tym dziwnego, bo to efektowne urozmaicenie wieczoru.
hurtownia-fajerwerki.pl
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Imprezy firmowe

Post autor: Kaja »

Ogólnie bardzo fajne imprezy firmowe o różnych scenariuszach organizuje również Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza, z którego ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.koronakarkonoszy.pl/imprezy-firmowe/. Jak widać firma ta organizuje takie imprezy w Polsce już od 25 lat, więc naprawdę zna się na rzeczy ;)
ODPOWIEDZ