jak poradzić sobie z żylakami?

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
kociołek
Posty: 101
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:13

jak poradzić sobie z żylakami?

Post autor: kociołek »

Jak można sobie z tym poradzić?
Awatar użytkownika
marissa
Posty: 34
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:22

Re: jak poradzić sobie z żylakami?

Post autor: marissa »

przy zaawansowanych problemach to dobrze jest jednak pojść do specjalisty, ja mam w rodzinie duże obciążeni tego typu schorzeniami, pracę siedżącą to robi swoje, dlatego wolałam profilaktykę zastosować i biorę maxi3vena z ruszczykiem. Moje nog przestały być ciężkie i pobolewać, opuchlizna też zmalała, nawet wizualnei lepiej wyglądają.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: jak poradzić sobie z żylakami?

Post autor: Kaja »

Moim zdaniem z żylakami warto jak najszybciej wybrać się do jakiegoś dobrego chirurga naczyniowego, mogą one bowiem stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. Na stronie https://www.bolec.info/index.php?op=inf ... news=23071 możecie sobie poczytać, kiedy taka wizyta jest mocno wskazana. Polecam ;)
Awatar użytkownika
Irma
Posty: 67
Rejestracja: 16 gru 2019, 17:21

Re: jak poradzić sobie z żylakami?

Post autor: Irma »

Słuchajcie, a z hemoroidami macie problem? Jak sobie z nimi radzicie?
Awatar użytkownika
HemoroidyInfoOE
Posty: 4
Rejestracja: 26 gru 2019, 0:02

Re: jak poradzić sobie z żylakami?

Post autor: HemoroidyInfoOE »

Dzień dobry,
Hemoroidy to gęsty splot naczyń w błonie śluzowej odbytnicy. Zadaniem tego splotu jest uszczelnianie odbytnicy razem z wewnętrznym i zewnętrznym zwieraczem odbytu. Splot znajduje się ok. 3-4 cm powyżej odbytu w kanale odbytu i normalnie nie można go wyczuć palcem podczas badania. O występowaniu hemoroidów medycyna mówi dopiero wówczas, gdy w splocie naczyń dochodzi do zatrzymania krwi i nie może ona swobodnie znaleźć ujścia. Skutkiem tego małe tętniczki ciała jamistego transportują krew o jasnoczerwonym kolorze zawierającą tlen, rozszerzają się i tworzą – najczęściej w typowych miejscach – guzkowate wypukłości w błonie śluzowej. Typowymi objawami tej choroby są świąd, pieczenie i sączenie, pozostawienie śladów stolca, jasnoczerwone ślady krwi na stolcu i papierze toaletowym lub bieliźnie, a także uczucie niekompletnego wypróżnienia. Najczęściej występuje kilka objawów łącznie, które dla pacjenta są bardzo nieprzyjemne i mogą znacznie obniżyć komfort życia osób dotkniętych tą chorobą. Zachęcam do odwiedzenia strony https://hemoroidy.info.pl może tam Państwo znaleźć kompleksowe informacje na temat przyczyn, objawów i leczenia hemoroidów.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
_________________
Ekspert hemoroidy.info.pl
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 315
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:49

Re: jak poradzić sobie z żylakami?

Post autor: kicia »

Jeśli masz problem z grzybicą stóp to nie zwlekaj i jak najszybciej skieruj się do gabinetu medycyny estetycznej jak ten tutaj https://bodycareclinic.pl/oferta/zabieg ... yag-pro-u/ gdzie za niewielkie pieniądze pozbędą się tego problemu. Wszystko w najlepszej atmosferze pod nadzorem specjalistów więc efekty będą natychmiastowe.
Awatar użytkownika
Leslie
Posty: 132
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:35

Re: jak poradzić sobie z żylakami?

Post autor: Leslie »

Moja babcia ma problemy z żylakami i też z zakrzepicą. Odkad jednak przebywa na calodobowej opiece w domu seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu to widzę ,że znacznie jej sie poprawilo. Dostaje też smaczne i domowe posilki , czesto organizuja tam ciekawe wydarzenia - ma wiecej energii i checi do zycia. No a nogi nie sa juz dla niej tak uciazliwe bo jest pod stala opieka rehabilitantow.
ODPOWIEDZ