jakie auto do ślubu?

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Lezly
Posty: 17
Rejestracja: 03 sty 2019, 17:00

jakie auto do ślubu?

Post autor: Lezly »

Szukasz usług z branży ślubnej? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą strony internetowej Cozweselem.pl. Znajdziesz na niej lokale na wesele, auta do ślubu, zaproszenia i wiele innych.
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 81
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:48

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: dariaa »

Zaproszenia to najlepiej kupować w sprawdzonych firmach typu https://farrowdesign.pl . Wtedy będziecie mieć pewność co do jakości usług, terminowości itd. Sama też będę kupować tam zaproszenia na komunię na przyszły rok. Według mnie akurat ta firma ma oryginalne i w przyzwoitej cenie zaproszenia.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: Kaja »

Nam marzy się do ślubu duży, biały Mercedes :) Widzieliśmy na stronie https://rentdreamcar.pl/, że takie auto można wypożyczyć na przykład w wypożyczalni Rent Dream Car z Warszawy. Cennik jest całkiem przekonujący, bo z tego, co widzieliśmy, to wypożyczenie takiego samochodu wcale aż tak dużo nie kosztuje. Tak więc polecam serdecznie :)
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:54

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: kasia »

My to już nie musimy się martwić, czym do ślubu pojedziemy ;) . I nie mam tu na myśli żadnej wypożyczalni. Jakiś tydzień temu teść zabrał nas do salonu MINI Bawaria Motors i powiedział, że kupi nam autko, którym nie tylko się do kościoła przejedziemy, ale które będzie moją własnością. Dobrze wiedział, że do pracy potrzebuję czegoś sprawnego i małego. Normalnie najlepszy prezent pod słońcem ;) .
Awatar użytkownika
Tamka
Posty: 43
Rejestracja: 19 lip 2019, 14:58

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: Tamka »

A czy jeździcie też na urlop swoimi samochodami, czy raczej innymi środkami transportu?
My wybieramy się w tym roku własnym autem, dlatego mąż właśnie mi zakomunikował, że chce skorzystać z tej akcji w Fordzie: http://bit.ly/2XEWLof , żeby wszystko dokładnie sprawdzić i ewentualnie usunąć jakieś drobne usterki., Samochód ogólnie jest bardzo zadbany, bo on ma na tym punkcie bzika, ale tym razem faktycznie popieram. Tez sprawdzacie w ten sposób samochody przed dłuższą trasą?
Awatar użytkownika
pyrotech2
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 11:44

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: pyrotech2 »

My jedziemy autem pożyczonym od rodziny. Kuzyn ma nowy, ładny, biały samochód. Woleliśmy zainwestować w fajną atrakcję na weselu niż w auto. Zdecydowaliśmy się na fajerwerki, ponieważ wesele jest w plenerze. Będzie dużo miejsca i dobry punkt obserwacyjny.
https://pyro-tech.pl/sklep/
Awatar użytkownika
mati
Posty: 66
Rejestracja: 15 sie 2019, 21:48

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: mati »

U mnie znakomicie się złożyło, że dobry kumpel kilka miesięcy wcześniej wyjechał z salonu Porsche w Sopocie piękną Panamerą. Też kiedyś chciałbym mieć taki wóz. Sam zaproponował, że do ślubu może nas z chęcią zawieźć. Powiem wam, że klasa samochód, widać że wyższa półka.
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:54

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: kasia »

U nas jest wiele miejsc, które oferują samochód do ślubu, ale powiedzcie, czy ważne jest dla Was, żeby jednak posiadał on odpowiednie głośniki https://www.ceneo.pl/Glosniki_samochodowe ? Czy liczy się tylko doposażenie, klasa samochodu, jego wygląd ? Zastanawiam się po prostu w jakich kategoriach ja powinnam szukać auta i nie mogę się zdecydować.
Awatar użytkownika
Karcia
Posty: 34
Rejestracja: 02 paź 2019, 14:51

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: Karcia »

A jak Wam się podoba takie nowiutkie piękne Mitsubishi ASX? Ja to bym chciała takim pojechać na swój ślub :) Na razie na uroczystość jeszcze poczekam, a samochód kupię teraz, bo mają bardzo korzystną ofertę finansowania we wrocławskim salonie Germaz Mitsubishi. Mam przeczucie, że ten kompaktowy SUV faktycznie poniesie mnie tam, gdzie dosięgają moje marzenia :)
Awatar użytkownika
cichutka0
Posty: 121
Rejestracja: 07 sie 2019, 16:27

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: cichutka0 »

Wszystko zależy co, komu się podoba. Teraz są modne przykładowo takie duże samochody, ale i również zabytkowe. Tak może warto byłoby zajrzeć sobie w motoryzacja ogłoszenia i przeszukać oferty dotyczące wynajmu samochodu na wesele etc. Najlepiej sprawdzić sobie portale ogłoszeniowe typu clixs.pl, ponieważ tam jest zawsze sporty wybór i będziesz mogła sobie porównać poszczególne oferty. Chyba to najlepsza opcja, tak mnie się wydaje.
Awatar użytkownika
Koala33
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:38

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: Koala33 »

Hmm to zalezy co sie podoba ;) Ja np będę jechac Audi do ślubu. Dzisiaj tez miałam jeszcze próbną fryzurę w salonie Magia Blondu w Warszawie ;) Nie mogę się już doczekać tego dnia ;)

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 81
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:48

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: dariaa »

No, to fajnie. Ja już mam też wybrany samochód. Zdecydowałam się na takie sportowy w czarnym kolorze samochód, taki z charakterem. No, a teraz kiedy mam wszystko już załatwione to czas zdecydować się na zaproszenia na ślub. Całe szczęście, że znalazłam już całkiem fajną firmę https://farrowdesign.pl/ , która nawet oferuje personalizacje zaproszeń.
gośkaa

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: gośkaa »

Według mnie dobrym wyborem byłyby jednak Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Co do wycieraczek to są one bardzo starannie wykonane i przede wszystkim można je też kupić w bardzo atrakcyjnej cenie

cablofil ez
hilda

Re: jakie auto do ślubu?

Post autor: hilda »

Jest sporo spraw do załatwienia związku ze ślubem, ale jest to w końcu wyjątkowy dzień. Ja już jestem na etapie wyboru dla siebie
kreacji, tak zastanawiam się czy kupić suknie ślubne boho , które znalazłam na stronie suknieboho.pl.
ODPOWIEDZ