Kupowanie markowych perfum

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
miłowita1990
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2021, 6:10

Kupowanie markowych perfum

Post autor: miłowita1990 »

Hej forumowicze. Kupujecie markowe kosmetyki i perfumy? Ja od jakiegoś czasu używam wyłącznie oryginalnych produktów. Mimo wyższej ceny starczają na dłużej, więc inwestycja w coś takiego bardzo mi się opłaca. Pamiętajcie o szukaniu sprawdzonych sprzedawców. Nie chcemy chyba wydać pieniędzy na podróbkę, prawda? :)
Zmęczona

Re: Kupowanie markowych perfum

Post autor: Zmęczona »

Zazwyczaj kupuję perfumy w drogerii internetowej ezebra, zresztą nie tylko perfumy, bo zaopatruję się tam we wszystkie kosmetyki. Powodem są dobre ceny, dużo promocji i szybka realizacja zamówienia. Poza tym często zaglądam do ich ciekawych artykułów, jak choćby ten https://www.ezebra.pl/pl/blog/przechowy ... 78376.html o przechowywaniu kosmetyków do makijażu. Jestem pewna, że i Was zainteresuje. Przecież każda z nas chciałaby aby jej kosmetyki miały jak najdłuższą trwałość.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 65
Rejestracja: 17 cze 2019, 17:44

Re: Kupowanie markowych perfum

Post autor: kasiunia »

Dobrze wiemy ,że markowe perfumy są po prostu trwałe. Co jednak zrobić, kiedy są one po prostu bardzo drogie? Czy mamy z nich rezygnować ? Absolutnie nie, nie wiem czy wiecie co to takiego są odlewki perfum ? To markowe perfumy przelewane do mniejszych atomizerów, które długo zatrzymują zapach tych wybranych przez was perfum. Są one w zdecydowanie mniejszym flakoniku - więc i cena jest przystępna. Możesz spróbować kilu markowych perfum zanim wybierzesz te, które wam najbardziej pasują.
ODPOWIEDZ