Naprawa ekspresu do kawy

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
wig20
Posty: 9
Rejestracja: 25 mar 2020, 12:47

Naprawa ekspresu do kawy

Post autor: wig20 »

Witam bardzo serdecznie,

chciałem zapytać o coś takiego jak często googlowana fraza ekspres do kawy naprawa - otóż, obecnie szukam do moich dwóch ekspresów ciśnieniowych, odpowiednio marki Jura i Saeco, profesjonalnego wsparcia w zakresie ich naprawy, serwisu i zaopatrywania w ziarna. Być może do tej dwójki wkrótce dołączy też trzeci dobry ekspres kawowy, a mianowicie pochodzący od firmy Nivona. Szukam porządnego wsparcia serwisowego i naprawowego i wolę Was najpierw dopytać. Jak widać po umieszczonym odnośniku, cenię firmę Marven i najprawdopodobniej dokładnie na nich się skupię. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Naprawa ekspresu do kawy

Post autor: Kaja »

Z tego, co się orientuję, to taką profesjonalną naprawą ekspresów do kawy zajmuje się na przykład firma https://klinikaekspresow.pl/saeco. Jeśli chcecie tam naprawić swój sprzęt, to wystarczy, że wypełnicie specjalny formularz na stronie lub zadzwonicie, a kurier do Was przyjedzie i go odbierze ;) Wygodnie i bez wychodzenia z domu :)
Awatar użytkownika
bylska
Posty: 103
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: Naprawa ekspresu do kawy

Post autor: bylska »

Warto przede wszystkim zorientować się w cenach. Czasami lepiej kupić nowy i lepszy ekspres, aniżeli naprawiać stary.
Ja sama całkiem niedawno zdecydowałam się na zakup nowego ekspresu do kawy. Przejrzałam wtedy ten ranking https://expresdokawy.pl/ekspresy-do-kaw ... i-ranking/ i powiem wam szczerze, że dzięki temu udało mi się wybrać naprawdę porządny ekspres, w fajnej cenie.
Awatar użytkownika
arhee
Posty: 114
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Re: Naprawa ekspresu do kawy

Post autor: arhee »

Inne sprawa, że jednak częśto nie to takie opłacalne.
Awatar użytkownika
trypolka
Posty: 82
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:26

Re: Naprawa ekspresu do kawy

Post autor: trypolka »

nam calkiem niedawno tez zepsul sie stary ekspres wiec wymienilismy go na nespresso kapsułki mozna zamawiac online, wiec mega sie oplaca
Awatar użytkownika
Leslie
Posty: 132
Rejestracja: 28 lut 2020, 17:35

Re: Naprawa ekspresu do kawy

Post autor: Leslie »

Czasem jednak pomimo regularnej pielęgnacji i konserwacji urządzenia ekspres może ulec usterce. No i tutaj może już pomóc tylko odpowiednia ekipa fachowców. Taka naprawa ekspresów nie musi być także kosztowna - sprawdźcie ofertę firmy Ekspresowy Serwis bo oni mają spore doświadczenie i wiedze na temat naprawiania ekspresów.
ODPOWIEDZ