nietypowe zainteresowania

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
damian30
Posty: 42
Rejestracja: 04 lip 2020, 23:39

nietypowe zainteresowania

Post autor: damian30 »

Mój kolega to ciekawy człowiek, ma nietypowe zainteresowanie, mianowicie interesują go stal nierdzewna i wszystko co z tym związane. On dokładnie wie gdzie taki materiał można wykorzystać, zna wszystkie parametry i gdzie to można dostać, jednym słowem chodząca encyklopedia. Muszę przyznać, że podziwiam go za taką rozległą wiedzę. Jestem ciekaw czym Wy się interesujecie?

psc to paypal exchange
Awatar użytkownika
White
Posty: 138
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:06

Re: nietypowe zainteresowania

Post autor: White »

Każde zainteresowanie będzie dobre, bo pozwala spędzić wolny czas w taki sposób, aby się zrelaksować i odstresować po ciężkim dniu. Ja lubię majsterkować, więc taka płyta osb oraz różne narzędzia pozwalają mi miło spędzić czas, a w dodatku robię różne rzeczy które przydają mi się w domu lub ogrodzie.
pizzaładna

Re: nietypowe zainteresowania

Post autor: pizzaładna »

Dość nietypowym i ciekawym hobby jest strzelanie, wymaga to specjalnego pozwolenia oraz odpowiednich warunków. Na https://racegun.pl/pl/c/Bron/13 kupimy broń, która spełni oczekiwania każdego. Długa broń takie jak karabiny to już zaawansowane strzelanie dla osób, które są mocno wprawione. Taki wydatek zdecydowanie się opłaca, otrzymujemy karabin, który może naprawdę sporo i da ogrom radości ze strzelania.

całowanie po pijaku
ODPOWIEDZ