Ortodonta

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
night
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:49

Ortodonta

Post autor: night »

Muszę zaprowadzić niecnego brata do ortodonty. Gdzie najlepiej jest się wybrać? Bo on się każdego lekarza boi.
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:54

Re: Ortodonta

Post autor: kasia »

No niektóre chłopaki tak mają, więc rozumiem, czemu go prowadzisz. Nie napisałaś, skąd jesteście, więc może napiszę ogólnikowo, że w Krakowie macie do dyspozycji dobry gabinet techniki lingwalnej https://www.ortolingwa.pl/aparaty-lingwalne/ i to certyfikowany. Lingwalny, bo zakładają aparaty językowe, czyli te od wewnętrznej strony zęba. Myślę, że niektórym ten namiar może się przydać.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 17
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:24

Re: Ortodonta

Post autor: anulka30 »

Moim zdaniem jeżeli chodzi o ortodontę to warto zerknąć na propozycje do https://ortodontica.pl . Bardzo dobre miejsce na opiekę nad zębami. Ortodonta powinien mieć dobre podejście do każdego klienta , małego i dużego. Bo teraz nawet dorośli bardzo dbają o proste zęby i noszą aparat.
Awatar użytkownika
barbara34
Posty: 45
Rejestracja: 11 gru 2019, 9:37

Re: Ortodonta

Post autor: barbara34 »

Ważne aby ortodonta posiadał w swoim gabinecie najlepsze materiały stomatologiczne. Wtedy piękny uśmiech gwarantowany ;)
Awatar użytkownika
lanczer
Posty: 51
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:36

Re: Ortodonta

Post autor: lanczer »

Tak dokładnie. Dlatego jak już to ten gabinet polecam https://kuzminscystomatologia.pl/oferta/ortodoncja/ . Mają tutaj nie tylko nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim stomatolodzy są doświadczeni z dużymi umiejętnościami. Miejsce warte polecenia
ośd

Re: Ortodonta

Post autor: ośd »

A słyszeliście o systemie Invisalign? To jest aparat ortodontyczny, który jest całkowicie niewidoczny, a mimo to bardzo dobrze działa. Ja taki aparat miałam wykonany w przychodni Dental w Lublinie na ul. Lwowskiej. Ich oferta jest kompleksowa, ceny mają korzystne, mogłam wybrać jedną z kilku opcji, ale właśnie invisalign najbardziej wpadło mi w oko. Ten system działa świetnie, zęby mam już proste, przychodnie jak najbardziej polecam,
MoniaŚ90

Re: Ortodonta

Post autor: MoniaŚ90 »

Ja leczyłam swoją wadę zgryzu w tym gabinecie w Tychach https://www.viscardi.com.pl/oferta/ortodoncja.html i powiem wam, że nosiłam aparat prawie 2.5 roku ale opłacało się. Ja miałam wadę tzw zgryz przewieszony i moja górna szczeka była za szeroka względem dolnej szczęki i jednym słowem bardzo źle to wyglądało.
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Ortodonta

Post autor: moderator »

Co by nie było to faktycznie czasami warto wybrać się do ortodonty, gdyż niestety, ale nasze zęby nie zawsze rosną idealnie prosto. Jeśli chodzi o mnie to ja praktycznie od zawsze uczęszczam do ortodonty w gabinecie https://persdental.pl/ i jestem zdania, że jest to bardzo dobry wybór.
CelinkaŚ

Re: Ortodonta

Post autor: CelinkaŚ »

Ja własnie chcę w wieku 35 lat wziąć się za moją wadę zgryzu i ostatnio nawet przeczytałam bardzo ciekawy artykuł na temat moeto leczenie wad zgryzu https://www.dostomatologa.pl/artykul/me ... ryzu-61270 . Teraz tylko musze zapisać się na konsultacje i dzialać.
zuzannaż

Re: Ortodonta

Post autor: zuzannaż »

Każdej osobie, dla której atmosfera w trakcie wizyty odgrywa ogromna rolę, serdecznie polecam kontakt z ortolingwa2.pl. Również miałam dużo obaw przed rozpoczęciem leczenia. Obawiałam się, że aparat znacząco wpłynie na codzienne funkcjonowanie, utrzymanie higieny będzie wymagało znacznego nakładu czasu, a zamki poranią jamę ustną. Dopiero pani doktor ze wspomnianego gabinetu rzeczowo przedstawiła mi możliwe rozwiązania i dobrała plan korekcji zgryzu idealnie dopasowany do mojego stylu życia. Aparat jest wygodny, bardzo szybko przyzwyczaiłam się do niego i w żaden sposób nie sprawia mi dyskomfortu. Nie sądziłam, że można osiągnąć tak rewelacyjne rezultaty w krótkim czasie.

https://mojchorzow.pl/is,usluga-pozycjonowania-strony-internetowej,270925,934067.html
ODPOWIEDZ