Oznakowanie powierzchni w fimie

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Robert09
Posty: 99
Rejestracja: 22 paź 2019, 15:20

Oznakowanie powierzchni w fimie

Post autor: Robert09 »

Cześć,
Zdecydowaliśmy się na otworzenie magazynu, natomiast potrzebowaliśmy profesjonalnego wsparcia w zakresie wykonania oznakowań, co pozwoli na bezpieczny transport i zachowanie porządku w magazynie. Trafiliśmy przez znajomych na MalowanieLinii których jak najbardziej możemy polecić zarówno jeśli chodzi o standard, czas i efekt końcowy. Wszystko zgodnie z planem :)
Awatar użytkownika
Zakręcona
Posty: 88
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:59

Re: Oznakowanie powierzchni w fimie

Post autor: Zakręcona »

Ważna rzecz muszę przyznać i to nie tylko ze względu na przepisy BHP, ale także i przydają się te linie choćby do wyznaczenia toru jazdy wózków widłowych, przyda się to tak organizacyjnie przecież. Co do już wózków widłowych to macie już dostawcę takiego sprzętu? Myślę, że tak samo jak i mnie tak i wam mogą przydać się wózki od Gizo - tu również będziecie mogli liczyć na profesjonalny serwis i szybkie naprawy.
AnitaKlausŻ

Re: Oznakowanie powierzchni w fimie

Post autor: AnitaKlausŻ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://allsport.net.pl/kontakt/, która oferuję właśnie artykuły bhp sklep internetowy. Polecam zapoznać się z ich oferta https://allsport.net.pl/artykuly-bhp/ bo mają szeroki asortyment w tym maseczki, płyny do dezynfekcji.
Królik

Re: Oznakowanie powierzchni w fimie

Post autor: Królik »

Takie oznakowanie, to bardzo ważna rzecz, ale to pracodawca powinien o takie rzeczy zadbac:) Myślę, że warto zerknać sobie na stronę sklepu https://www.glovex.com.pl/ jak będziecie szukać czegoś dla swoich pracowników. Proponują tu buty, odzież, także kaski inne akcesoria BHP
Ryż

Re: Oznakowanie powierzchni w fimie

Post autor: Ryż »

Potrzebowałem pachołków drogowych, ponieważ podjąłem się pewnych zadań budowlanych jako firma, i muszę spełniać określone kryteria. Jeśli również szukalibyście pachołków, czy taśm ostrzegawczych lub pojemników na piasek, to zachęcam do sprawdzenia oferty tej firmy: http://DROGOWE.COM.PL - najlepszy asortyment i świetne ceny!
ODPOWIEDZ