paczki online

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
samaki
Posty: 72
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:23

paczki online

Post autor: samaki »

Nadajecie czasami przesyłki internetowo? Jak tak przez jaki portal najlepiej to zrobić? Szukam najniższych cen
Awatar użytkownika
lanczer
Posty: 51
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:36

Re: paczki online

Post autor: lanczer »

najlepiej przez portale brokerów kurierskich jak np. https://www.brokerkurier.pl/ gdzie jest tani kurier. z tego co słyszę, to coraz więcej osób tak właśnie paczki nadaje bo wygodniej jest jednak z domu zwłaszcza jak ceny są niższe ;)
Awatar użytkownika
skipola
Posty: 43
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

Re: paczki online

Post autor: skipola »

Bardzo dużo osób nadaje paczki internetowo gdyż jest to najwygodniejsza metoda. W dodatku dzięki porównywarce https://www.znajdzkuriera.pl/ możesz sprawdzić gdzie jest tani kurier , to kwestia kilku chwil gdyż wystarczy wpisać wymiary przesyłki i otrzymasz wycenę jej nadania u dostępnych kurierów
Awatar użytkownika
olga92
Posty: 114
Rejestracja: 31 maja 2019, 8:55

Re: paczki online

Post autor: olga92 »

Ja właśnie tak najczęściej nadaję paczki. Szkoda mi czasu na jeżdżenie do miasta - zamawiam kuriera online. Niezależnie od tego czy interesuje mnie akurat tania przesyłka do niemiec, czy też krajowa - to wysyłam ją przez brokera kurierskiego. To wygodne i opłacalne rozwiązanie, które myślę, że i Tobie przypadnie do gustu.
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: paczki online

Post autor: moderator »

W sumie chyba dziś każdy z nas zazwyczaj nadaje paczki online i ja jestem zdania, że jak najbardziej ważną sprawą jest również co nieco na ten temat wiedzieć. Muszę przyznać, że dość istotne jest również to co napisano w https://www.sendit.pl/blog/transport-lo ... c-w-paczce gdyż myślę, że każdemu z nas może zdarzyć się nadanie paczki transportem lotniczym.
ODPOWIEDZ