Poświęć trochę czasu na znalezienie dobrego korepetytora

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Kaćes

Poświęć trochę czasu na znalezienie dobrego korepetytora

Post autor: Kaćes »

Możesz oczywiście wpisać w wyszukiwarkę „korepetytor dla ...”, kliknąć pierwszy link i tam zostawić zgłoszenie. Skontaktują się nawet z Tobą i wybiorą nauczyciela. Ale w tym przypadku nie będziesz w stanie zrozumieć, jak dobry jest korepetytor, czy ma odpowiednie warunki i tak dalej. Po prostu nie będziesz miał z czym porównać. Dlatego warto przeprowadzić małą analizę rynku. Możesz na przykład rozmawiać ze znajomymi. Nagle jeden z nich zatrudnił korepetytora.
Myseślę

Re: Poświęć trochę czasu na znalezienie dobrego korepetytora

Post autor: Myseślę »

Myślę, że dobrzy tutorzy powinni pracować przy niektórych usługach specjalnych. Lub po prostu musisz go znaleźć na podstawie recenzji znajomych lub czegoś w tym rodzaju. Mówiąc najprościej - aby znaleźć naprawdę dobrego nauczyciela, trzeba poświęcić mu czas i energię.
Rająblak

Re: Poświęć trochę czasu na znalezienie dobrego korepetytora

Post autor: Rająblak »

Przyjaciele nie zawsze mają znajomych nauczycieli. Dlatego radziłbym, abyś sam zajął się tym problemem. Jeśli na przykład chcesz uczyć się języków obcych, to pomoże Ci również korepetytor. Możesz nauczyć się angielski online, klikając link. Zostawiłem Ci link do znakomitej agencji, w której pracują profesjonalni tutorzy. Myślę, że znajdziesz tam pomoc w swoim problemie.
Awatar użytkownika
aga
Posty: 47
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:16

Re: Poświęć trochę czasu na znalezienie dobrego korepetytora

Post autor: aga »

Właśnie, zależy od czego szukamy korepetytora. Dla mnie pomocne w nauce języka angielskiego są takie lekcje na https://youtu.be/YRe-hR6QNjk . Ta dotyczy konkretnie czasu Present Continuous, budowy, zastosowania, układania zdań. Szczerze to dużo więcej zyskałam i nauczyłam się z tej lekcji niż z podręcznika. To nawet nie ma co porównywać.
Mić

Re: Poświęć trochę czasu na znalezienie dobrego korepetytora

Post autor: Mić »

Ja ze swojej strony moge polecić tą stronę https://iloraz.com/oferta/mathtrick gdzie znajdziemy fachową.Firma proponuje warsztaty ze sprawnego czytania, pamięci, koncentracji, dzięki którym usprawnisz i wpłyniesz na efektywność nauki oraz pracy z informacją. Ja korzystam z ich usług i widzę efekty !
ODPOWIEDZ