Projektowanie graficzne dla firm

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Baltazar-62
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 7:19

Projektowanie graficzne dla firm

Post autor: Baltazar-62 »

Witam. Współpracujecie może z jakąś zewnętrzną firmą, która realizuje dla was projekty graficzne? Może w takim razie słyszeliście o agencji re-prezentacja.pl? Tak się zastanawiam, czy nie warto byłoby się z nimi skontaktować. Dajcie znać, co myślicie.
Awatar użytkownika
Dąbrówka1963
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 17:57

Re: Projektowanie graficzne dla firm

Post autor: Dąbrówka1963 »

Agencja Re-Prezentacja przygotowuje dla mnie kalendarze i wizytówki, ale kilka razy realizowali też na moje zlecenie prezentacje sprzedażowe. Bardzo przyjemnie mi się z nimi współpracowało, bo są otwarci na klienta i nade wszystko profesjonalni.
miźa

Re: Projektowanie graficzne dla firm

Post autor: miźa »

Jak szukasz firmy która wykona dla Ciebie prezentację multimedialną którą wykorzystywac będziesz podczas prezentacji firmowych czy konferencjach to polecam Ci sie zainteresowac stroną jaką jest https://tworzenieprezentacji.pl Znajdziesz tutaj bardzo dobrych programistów którzy z chęcia zajmą się zleceniem.
Godoń

Re: Projektowanie graficzne dla firm

Post autor: Godoń »

Tworząc projekty budynków, czy dróg myślę że przede wszystkim warto tutaj zwrócić uwagę na wybór dobrego programu CAD z pomocą którego będziecie mogli efektywnie pracować i jednocześnie liczyć na dobrą jakość, funkcjonalność i kompatybilność z innymi wersjami oraz producentami to polecam sprawdzić ZwCAD 2021 na który przerzuciliśmy się w naszej firmie, bo miesięcznych testach. W mojej opinii bardzo dobra propozycja i na samym programie pracujemy od 2 lat.
Michał221

Re: Projektowanie graficzne dla firm

Post autor: Michał221 »

Kiedyś potrzebowałem agencji od stworzenia marki całościowo. Finalnie zdecydowałem się na agencję brandlive, po przeczytaniu tego artykułu https://brandlive.pl/branding/czy-warto ... kreatywna/. Zamów bezpłatną wycenę i po omówieniu zakresu działań zacznij działać!!

komosa gdzie kupić
nie_spamuję

Re: Projektowanie graficzne dla firm

Post autor: nie_spamuję »

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie projektowania wnętrz, a naszą specjalnością są przede wszystkim podłogi. Oferujemy szeroki wybór https://menstate.pl/ materiałów wykończeniowych – podłogi drewniane, warstwowe i lite, panele podłogowe, tarasy drewniane i kompozytowe, wykładziny podłogowe i akcesoria. Dodatkowo także zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą paneli ściennych 3D, sztukaterii oraz szklanych elementów wykończeniowych. Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę ekspertów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!
Jaśko

Re: Projektowanie graficzne dla firm

Post autor: Jaśko »

Samo projektowanie graficzne jest bardzo istotne, ale również moim zdaniem więcej pracy w takich projektach robi programista nawet freelancer. Jeśli kogoś interesuje to ja również radziłbym się dowiedzieć ile w ogóle praca programisty kosztuje i w jaki sposób można ją wyceniać.
ODPOWIEDZ