Promowanie firmy

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
CzikCzik
Posty: 43
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:02

Promowanie firmy

Post autor: CzikCzik »

Wszystko jest dobre, co prowadzi do rozpowszechnienia nazwy firmy, jej działalności i marki. Może to być nawet roll-up np. rozwinięty na jakimś szkoleniu czy ścianka reklamowa. Sprawdź tutaj: https://retio.pl/. Teraz w modzie są też tablety poustawiane przy często odwiedzanych miejscach (np. przy kasie w sklepach) reklamujące firmę.

https://najlepszydziennik.pl/uslugi/jak-wybrac-dobra-agencje-seo/
Awatar użytkownika
ondin
Posty: 61
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:50

Re: Promowanie firmy

Post autor: ondin »

Jeśli szuka się nowych klientów to kluczowy jest dobrze poprowadzony marketing w takim razie. Zapewni rozwój firmie, znacznie większą rozpoznawalność. I to nie mają być tylko działania lokalne, trzeba zaistnieć też w sieci. A w tym pomoże na pewno ta agencja marketingowa https://virtualpeople.pl/kontakt tak jak już dokonali tego u obecnych, zadowolonych z działań klientów.
Awatar użytkownika
alena
Posty: 117
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: Promowanie firmy

Post autor: alena »

Nie lepiej będzie wybrać marketing internetowy od https://rebenagesta.com/ ? To jest jedna z najlepszych polskich agencji reklamowych, poradzą sobie bez problemu z każdym zleceniem. Ja sama z nimi współpracuję i serdecznie polecam, przede wszystkim dlatego że mają indywidualne podejście do swoich klientów.
Elądr

Re: Promowanie firmy

Post autor: Elądr »

Jasne, każda reklama przynosi jakieś skutki, ale moim zdaniem marketing internetowy jest najbardziej skuteczny i dlatego jak najwięcej inwestuję właśnie w niego. Jak do tej pory to jestem najbardziej zadowolony ze współpracą z firmą https://kiwwwi.pl/. Działają naprawdę skutecznie, także polecam.
Awatar użytkownika
dawidowski
Posty: 10
Rejestracja: 02 wrz 2020, 10:54

Re: Promowanie firmy

Post autor: dawidowski »

Mój biznes reklamuje dla mnie firma http://agencjawomm.pl/ która prowadzi moje kampanie reklamowe w google adwords i na facebooku. Jak do tej pory widziałem już efekty wiele razy, zwiększyła się ilość klientów mojego sklepu internetowego, jest więcej wejść, zainteresowanie jest duże. Tak że polecam ich.
aśkaC

Re: Promowanie firmy

Post autor: aśkaC »

Masz stronę internetową? Jak tak to do dzieła, podstawa już jest. Więcej dowiesz się tutaj https://adnext.pl/baza-wiedzy/reklama-internetowa/. Napisane prostym językiem. Sama pomyśl, gdzie teraz wyszukujesz najwięcej usług ?
Awatar użytkownika
zbuntowana
Posty: 81
Rejestracja: 29 lut 2020, 22:45

Re: Promowanie firmy

Post autor: zbuntowana »

Nie wiem, ale ja słyszałam że bardzo dobra ma być agencja reklamowa Sunspot. Oni tworzą wszelkiego rodzaju strategie, tak aby skutecznie wyprzedzić konkurencję. U nich ponoć można liczyć na kompleksowe wsparcie w tej dziedzinie. Przed zastosowaniem danych metod reklamowych, dokładnie każda firma/ marka jest analizowana pod każdym względem. Tak, aby można było dopasować najlepszy wariant.
mateusznowakplł

Re: Promowanie firmy

Post autor: mateusznowakplł »

Jeżeli chodzi o promowanie firmy to wpierw polecam firmę, która zajmuje się optymalizacją SEO stron www. Przykładem firmy, która robi [url=https://codingisthinking.com/usluga/out ... p-symfony/]outsourcing[url] jest polecana przeze mnie firma IT. Proszę o kontakt z nimi -na pewno pomogą.
ODPOWIEDZ