Restauracja Marta

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Samson72
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 12:22

Restauracja Marta

Post autor: Samson72 »

Witam serdecznie! Jak dobrze znacie restaurację i hotel Zajazd Marta? Pytam, bo zastanawiam się nad zorganizowaniem tam szkolenia sprzedażowego dla moich pracowników. Jak myślicie, to dobry wybór?
Awatar użytkownika
Samantra1960
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2020, 10:27

Re: Restauracja Marta

Post autor: Samantra1960 »

Zajazd Marta to miejsce odpowiednie na różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Wnętrza są bardzo klimatyczne, obsługa przesympatyczna, a smaczne jedzenie to dodatkowy plus. Serdecznie polecam, bo ja sama lubię tam wracać.

bz wbk głogów
Awatar użytkownika
bylska
Posty: 103
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: Restauracja Marta

Post autor: bylska »

Też często bywam w restauracjach. Ostatnio na przykład wybrałam się z rodziną do https://www.dragonbox.pl/ bo wszyscy cenimy sobie orientalne smaki. Jak jeszcze nie byliście w tym miejscu, to naprawdę wam polecam :) Mają spory wybór dań w menu, więc każdy znajdzie coś dla siebie według swoich preferencji.
Sławomir

Re: Restauracja Marta

Post autor: Sławomir »

Jaką kuchnię lubicie najbardziej i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie to bardzo lubię kuchnię japońską, zwłaszcza jeżeli jest przygotowane przez profesjonalnego szefa kuchni. Osobom zainteresowanym tematem mogę zdecydowanie polecić restaurację z sushi - https://www.krakow.sushiworld.pl/ .
Zdziśka

Re: Restauracja Marta

Post autor: Zdziśka »

Witajcie. Przede wszystkim warto odpowiedzieć sobie na pytanie jaką kuchnię lubimy. Bo mój mąż przepada za takimi daniami przedwojennymi. A że ja nie potrafię takich dań robić to zaprosiłam go do Restauracja U Wienawy w Warszawie, w której to właśnie takie dania podają. Poza tym w restauracji tej od pn do pt 12-17 obiady 3-daniowe są w cenie 49 zł. Także nie jest drogo ale bardzo smacznie.
ODPOWIEDZ