Smart Kid Belt

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Kallyna
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2019, 20:32

Smart Kid Belt

Post autor: Kallyna »

Post głównie do rodziców i przyszłych rodziców. W sklepie (nazwy nie podam) trafiłam na pasy Smart Kid Belt. Zastanowiło mnie jak to możliwe, że dziecko nimi przypięte może bezpiecznie podróżować. Zainteresowana zajrzałam na stronę producenta: https://smartkidbelt.com/pl/ , poczytałam i od razu zadzwoniłam do koleżanki mającej dzieci. I wiecie co? Wozi ona dzieci w tych pasach i jest bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Dreamliner
Posty: 74
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:02

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Dreamliner »

No to jest bardzo wygodne, a montaż nie jest trudny, cała instrukcję masz w opakowaniu albo na stronie producenta chyba też jest z tego co kojarze. Ale ogólnie bardzo fajnie nam się te pasy sprawdzają :) i bardzo popieram to że producent publikuje co chwilę testy
Awatar użytkownika
trypolka
Posty: 82
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:26

Re: Smart Kid Belt

Post autor: trypolka »

Mi sie wydaje, ze troche producent jest zmuszony do ich publikacji, bo konkurencja to spokoju nie daje... achhh ta uczciwa konkurencja;/
Awatar użytkownika
Dreamliner
Posty: 74
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:02

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Dreamliner »

Wlasnie tez ostatnio widzialem te manipulacje na https://youtu.be/Q8g4eoruO-c - masakryczne to jest, ze do takich zagrywek sie uciekaja..
Awatar użytkownika
Koala33
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:38

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Koala33 »

ojj widziałam ta manipulacje :/ Albo jak na jednym z filmików np było pokazane nurkowanie ;/ porażka
Awatar użytkownika
ola40
Posty: 77
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:22

Re: Smart Kid Belt

Post autor: ola40 »

Jestem pozytywnie nastawiona na korzystanie z takiego typu adaptera jak Smart Kid Belt. Po obejrzeniu testu fotelików wraz z alternatywnym rozwiązaniem jakim jest Smart Kid Belt na stronie fundacji Jestem Potrzebny nie mam do tego żadnych wątpliwości . Sprawdźcie sami tutaj https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ .Może być stosowany w każdym pojeździe wyposażonym w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa,bez względu na model.A montaż urządzenia jest niezwykle prosty i polega na zapięciu klamer i wyregulowania pasów na wysokości tułowia dziecka.
Awatar użytkownika
korek
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:09

Re: Smart Kid Belt

Post autor: korek »

ola40 dokladnie, tez czytalem te badania i jest wszystko podane jak na tacy, nie ma co sie przejmowac dzialaniami konkurencji bo sa wrecz smieszne i niestosowne
Awatar użytkownika
Koala33
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:38

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Koala33 »

Artykuł własnie bardzo dużo pokazał, ale sam SKB pokazał testy na swoim profilu. I wierzcie mi oglądałam z ciekawości te zażarte dyskusje. A jak ktoś podawał jakis merytoryczny argument to był wyśmiewany oczywiście przez niby uzytkowników FB :/
Awatar użytkownika
Guziczek12
Posty: 79
Rejestracja: 06 sie 2019, 12:07

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Guziczek12 »

Ja korzystam z Smart Kid Belt i jestem bardzo zadowolona wiem że zawsze ktoś sie znajdzie komu coś nie będzie odpowiadało dlatego nie zbyt przejęłam sie tym artykułem. Moja córeczka jeździ w nim juz od roku i jest bardzo zadowolona po pierwsze jest bezpieczna po drugie jest jej wygodnie i nie czuje się skrępowana. A ja ... ja wszędzie mogę go zabrać ze sobą i nie martwię sie o miejsce przechowywania
ODPOWIEDZ