spotkanie biznesowe

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
MarkoŚ

spotkanie biznesowe

Post autor: MarkoŚ »

Jakie restauracje w Warszawie polecacie na spotkania biznesowe? Znacie jakieś ciekawe miejsca? Znajomy podpowiedział mi, że jest jedna fajna restauracja i nazywa się u Wieniawy jednak nigdy wcześniej tam nie byłem. Możecie polecić co najlepiej tam zamówić podczas spotkania z kontrahentem?
boczuś

Re: spotkanie biznesowe

Post autor: boczuś »

Niby takie spotkanie biznesowe to nic takiego lecz i tak zależy nam na tym aby znaleźć jak najlepszą restaurację na takie spotkanie. I tak też między innymi będąc w Warszawie natrafiłam na Restaurację Akademia. Jest to jedyna taka restauracja w której to skosztujemy pysznych dań kuchni regionalnej podane z nutką nowoczesności. I to wszystko sprawia, że dania jakie tutaj podają są niezwykłe pod każdym względem.
pizzafun34

Re: spotkanie biznesowe

Post autor: pizzafun34 »

Dzięki https://spyroom.pl/pl/shop/ , spotkanie będzie mogło być prowadzone w bezpieczny sposób. Kupimy tam np. sprzęt który skutecznie zagłuszy dyktafony, można też w bezpieczny sposób zabezpieczyć rozmowy poufne. Polecam, każdy kto prowadzi biznes, powinien czasem pomyśleć o bezpieczeństwie wymiany informacji.
ODPOWIEDZ