Studio Art-Film

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Marcjanna69
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 15:13

Studio Art-Film

Post autor: Marcjanna69 »

Hejka. Korzystaliście może z usług studia filmowego art-film.pro? Jakie macie na ich temat opinie? Chcę się upewnić, że warto zlecić im nakręcenie filmu promocyjnego. Jak sobie radzą z takimi projektami?
Awatar użytkownika
ksenia_79
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2020, 13:59

Re: Studio Art-Film

Post autor: ksenia_79 »

Radzą sobie lepiej niż konkurencja, bo filmowanie to ich największa pasja i specjalność. Ja akurat zamawiam u nich relacje z wydarzeń, które organizuję. Każdy film jest dobry, fajnie zmontowany, wysokiej jakości, nie mam uwag.
pawełek

Re: Studio Art-Film

Post autor: pawełek »

Jeżeli chcesz, aby film z Twojego ślubu i wesela był niepowtarzalny, pomysłowy oraz pełen prawdziwych emocji, dobrze trafiłeś. U nas inwex kielce znajdziesz profesjonalne filmowanie, dzięki któremu na zawsze zapamiętasz najważniejszy dzień w Twoim życiu. Cechuje nas pomysłowość, innowacyjność, nowoczesność, zaangażowanie, pełen profesjonalizm, najwyższa jakość, troska o każdego klienta oraz atrakcyjne warunki współpracy. Tworzymy razem zespół ludzi, który zapewni Ci doskonałą oprawę filmową. Przekonaj się sam!
ODPOWIEDZ