Studio graficzne - które wybrać?

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Bento

Studio graficzne - które wybrać?

Post autor: Bento »

Czy możecie polecić mi jakieś sprawdzone studio graficzne, które jednocześnie będzie oferować minimum taki zakres usług jak wskazałem poniżej?

Interesuje mnie głównie: Nie ma dla mnie żadnego znaczenia, czy dane studio graficzne będzie działało lokalnie czy globalnie. Interesują mnie świeże pomysły, jakość i szybkość wykonania oraz terminowe oddawanie projektów graficznych. Mile widziane rozliczenie w oparciu o fakturę VAT, ale nie jest to dla mnie warunek konieczny.
Maguś

Re: Studio graficzne - które wybrać?

Post autor: Maguś »

Bento, mogę polecić Ci z czystym sumieniem dwa adresy: Miałam okazję w niedalekiej przeszłości korzystać z pomocy obu, przy różnych projektach. Każdy z wykonawców okazał się strzałem w dziesiątkę. Szanują swój i mój czas, wiedzą co mają robić, wczuwają się w projekt i realizują go zgodnie z ustaleniami i w wyznaczonym terminie. Cenowo jest dość podobnie, ale projekty były "z innych bajek" więc ciężko porównywać. Polecam Ci do nich napisać i samemu się przekonać.
ODPOWIEDZ