Studio reklamy Perspektiw

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Klementyna84
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 1:52

Studio reklamy Perspektiw

Post autor: Klementyna84 »

Cześć! Słyszeliście o agencji Perspektiw z Częstochowy? Ciekawią mnie wasze opinie na ich temat, bo dowiedziałam się, że zajmują się między innymi tworzeniem stron WWW, a mnie przydałoby się skorzystać z takiej usługi. Doradźcie mi, czy powinnam się z nimi kontaktować.
Awatar użytkownika
Wirginia-70
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 17:32

Re: Studio reklamy Perspektiw

Post autor: Wirginia-70 »

Niewiele osób wie, że Perspektiw to także drukarnia, gdzie zapewniają usługi takie jak drukowanie wizytówek i wielu innych form graficznych. W każdym razie ja mam o nich pozytywną opinię i mam wrażenie, że większość klientów poleciłaby ich bez mrugnięcia okiem.
Paweł88

Re: Studio reklamy Perspektiw

Post autor: Paweł88 »

Cześć, szczerze nigdy nie słyszałem o takim studio reklamy, gdzie sie znajduje? My budowaliśmy stronę i pozycjonowaliśmy z pomocą agencji Nakatomi z Gdyni, bardzo polecam bo strona jest taka jaką chcieliśmy a dodatkowo prowadzą dla nas działania marketingowe na wielu płaszczyznach no i my jesteśmy spod Warszawy i nie ma problemu z kontaktem i realizacjami.

Klementyna84 pisze: ↑07 gru 2020, 5:05 Cześć! Słyszeliście o agencji Perspektiw z Częstochowy? Ciekawią mnie wasze opinie na ich temat, bo dowiedziałam się, że zajmują się między innymi tworzeniem stron WWW, a mnie przydałoby się skorzystać z takiej usługi. Doradźcie mi, czy powinnam się z nimi kontaktować.
ODPOWIEDZ