Szkolenia

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
masterka
Posty: 58
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:46

Szkolenia

Post autor: masterka »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad korzystaniem z dodatkowych szkoleń by sama jeszcze bardziej się rozwijam. Widziałam, ze pojawia się wiele różnych miejsc do ktorych warto sie zgłosić. Z tego co czytałam tutaj https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , można znaleźć kilka zdecydowanie wartościowych szkoleń. Wy z jakich korzystacie?
Awatar użytkownika
milan
Posty: 26
Rejestracja: 18 lut 2019, 10:15

Re: Szkolenia

Post autor: milan »

Szkolenia są bardzo ważne w każdej branży. Szczególnie regularnie szkolić powinni się lekarze i dentyści. Dlatego polecam zajrzeć na stronę http://szkolenia-dla-dentystow.pl/, gdzie znajdziecie również możliwość dofinansowania do tego typu szkoleń.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Szkolenia

Post autor: Kaja »

Ja osobiście jestem zwolenniczką różnego rodzaju kursów oraz szkoleń. Jeśli chcecie zadbać o własny rozwój, to polecam zajrzeć na stronę internetową http://kar-group.elk.pl/. Znajduje się tam bardzo szeroka oferta firmy szkoleniowej Kar Group, w której możecie odbyć kursy z najróżniejszych dziedzin i kategorii :) Jak widać kursy wcale nie są drogie, a po każdym takim szkoleniu otrzymacie certyfikat potwierdzający nowo zdobytą wiedzę i umiejętności ;)
Awatar użytkownika
CzikCzik
Posty: 43
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:02

Re: Szkolenia

Post autor: CzikCzik »

Jeżeli już chcesz wybierać się na jakieś szkolenia to wydaje mi się, że lepiej jest zapłacić kilka złotych ale posiąść naprawde ciekawą wiedze. Wiadomo, że każde szkolenie jest dobre, ale korzystając z takich https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ profesjonalnych szkoleń myślę że więcej się nauczysz.
Awatar użytkownika
lulina
Posty: 62
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:29

Re: Szkolenia

Post autor: lulina »

Otóż to. Jeżeli w dzisiejszych czasach człowiek przestanie się rozwijać, to nie ma co liczyć na powodzenie zawodowe. Na szczęście oferta szkoleń jest spora. Dobrym przykładem jest chociażby https://www.akademiastomatologii.edu.pl ... rotetyczne , gdzie można przejść zaawansowane szkolenia stomatologiczne. Warto zainteresować się tym tematem.
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 81
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:48

Re: Szkolenia

Post autor: dariaa »

Wszelkie szkolenia są bardzo ważne dla naszego rozwoju. Dlatego warto cały czas poszerzać swoje umiejętności i zdobywać nową wiedzę. Wtedy będzie nam łatwiej się wybić i osiągać kolejne zawodowe sukcesy. Nie wiem czy słyszeliście coś o ośrodku szkoleniowym Altkom Akademia https://www.altkomakademia.pl/kontakt/osrodek/krakow/ , ale tam możecie pójść na całkiem fajne szkolenia.
ODPOWIEDZ