Tłumaczenia dokumentów

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Zakręcona
Posty: 88
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:59

Tłumaczenia dokumentów

Post autor: Zakręcona »

W takich firmach jak http://www.verbo.com.pl można liczyć na pomoc przy tłumaczeniach dokumentów, także i innego rodzaju tłumaczeń. Zainteresujcie się z ich ofertą jeżeli będziecie szukać specjalistów od tłumaczeń z języka obcego na polski, zarówno i w drugim kierunku ;)
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 315
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:49

Re: Tłumaczenia dokumentów

Post autor: kicia »

Biuro tłumaczeń http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia od bardzo dawna realizuje sprawnie i solidne tłumaczenia dla nas. Zadanie te wychodzi im nie lada kapitalnie, a do tematu podchodzą w profesjonalny sposób. Podejmują się tłumaczeń naprawdę ciężkich dokumentów.
Awatar użytkownika
bylska
Posty: 103
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: Tłumaczenia dokumentów

Post autor: bylska »

Zerknijcie sobie też tu na stronkę https://dogadamycie.pl/ jeżeli potrzebujecie pomocy przy różnego rodzaju tłumaczeniach. Ja tu znalazłam pomoc przy przetłumaczeniu dokumentów medycznych z języka niemieckiego, ale na pewno też poradzą sobie z innymi wyzwaniami.
Awatar użytkownika
maniaczka
Posty: 93
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:03

Re: Tłumaczenia dokumentów

Post autor: maniaczka »

jesli chodziloby o tlumaczenia dokumentow samochodowych, to moge polecic https://www.duplikatydowodow.pl/ wielokrotnie korzystalam z ich uslug i bardzo sobie chwale wspolprace
Awatar użytkownika
Arrek
Posty: 30
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:26

Re: Tłumaczenia dokumentów

Post autor: Arrek »

Firma http://www.sct-tlumaczenia.pl powinna z pewnością tu pomóc;) Szukając tłumaczeń na różne języki, powinniście właśnie zgłosić się do biura tłumaczeń. W takich firmach kompleksowo pomagają. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą.
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 81
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:48

Re: Tłumaczenia dokumentów

Post autor: dariaa »

Tłumaczenie dokumentów jest bardzo wymagające i specyficzne. Trzeba naprawdę operować dobrym językiem i orientować się w różnych branżach. Dlatego warto postawić na takie firmy jak biura tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-dokumentow/ , gdzie macie gwarancję na to, że wasze dokumenty na prawdę dobrze zostaną przetłumaczone. Że wszystko tutaj odbędzie się sprawnie i rzetelni z pełną dokładnością.
ODPOWIEDZ