torby ekologiczne

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
damian30
Posty: 42
Rejestracja: 04 lip 2020, 23:39

torby ekologiczne

Post autor: damian30 »

Wpadłam moim zdaniem na fajny pomysł reklamy mojej firmy. Obecnie w modzie jest ekologia, dlatego moim zdaniem dobrze wpiszą się w trendy torby reklamowe z logo mojej firmy. Materiał z którego są wykonane jest dobrej jakości i jest wytrzymały. Myślę że wpłyną pozytywnie na wizerunek firmy. Co sądzicie o takim pomyśle?
cześko

Re: torby ekologiczne

Post autor: cześko »

Oczywiście, pomysł jak najbardziej na tak. Coraz więcej moich znajomych używa takich toreb, nawet na zakupy spożywcze są świetne bo nie pękną tak jak zwykła foliówka. Już nie mówiąc o tym, że sprzyja to środowisku. Coraz więcej się słyszy o recyklingu i akcjach takich jak 1 Year Challenge, które polegają na edukowaniu społeczeństwa w tym tych najmłodszych i tworzeniu sztuki z recyklingu, bardzo ciekawy temat. No ale podsumowując, śmiało możesz iść w to rozwiązanie, moim zdaniem świetna idea.
Dusia

Re: torby ekologiczne

Post autor: Dusia »

Od kilku lat nie ruszam się z domu bez torby na zakupy, zawsze mam chociaż taką małą płócienną w torebce. Gdy jadę na zakupy zabieram większe wielokrotnego użytku. Jeżeli zdarzy mi się zapomnieć to kupuje papierowe torby. Moim nowym eko rozwiązaniem jest zakup https://warter.pro/

energizer universal
ODPOWIEDZ