W jakich dyskontach robicie zakupy najchętniej?

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Rarytas
Posty: 36
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:22

W jakich dyskontach robicie zakupy najchętniej?

Post autor: Rarytas »

W jakich dyskontach robicie zakupy najchętniej?
i czy faktycznie to są takie oszczędności w porównaniu do sklepów małych osiedlowych?
Awatar użytkownika
Truskawkowa
Posty: 53
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:45

Re: W jakich dyskontach robicie zakupy najchętniej?

Post autor: Truskawkowa »

Są, są, przynajmniej u mnie w mieście.
W sklepach osiedlowych kupuję najczęściej wtedy jak dyskonty są już zamknięte a coś pilnie potrzebuję,
ale tak to jednak wolę np promocje w biedronce - z jednej strony mam blisko,
a z drugiej zerkam sobie regularnie online do ich gazetki reklamowej i po prostu sprawdzam czy jest coś w fajnej cenie,
albo jaki mają plan promocji na kolejny tydzień i wtedy potrafię sobie lepiej rozplanować budżet
i odłożyć na coś, co będzie np za tydzień i wiem, że mi się w domu przyda.

I to nie tylko jedzenie ale też właśnie rzeczy z koszy, czy okazjonalne.
Awatar użytkownika
kicia
Posty: 388
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:49

Re: W jakich dyskontach robicie zakupy najchętniej?

Post autor: kicia »

Uważam, że naprawdę warto sprawdzać sobie składy produktów i czytać etykiety. Jeżeli lubicie robić takie rzeczy i interesuje was skład produktów, które kupujecie dla siebie to polecam wam sprawdzić https://czytamyetykiety.pl/products/cap ... napoj-2-l/ tą stronkę, gdzie znajdziecie wszystkie te bardzo wartościowe informacje w jednym miejscu, jak dla mnie mega opcja, naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
Baqeu65
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2019, 18:40

Re: W jakich dyskontach robicie zakupy najchętniej?

Post autor: Baqeu65 »

Na pewno tu jeszcze zajrzę. Bardzo przydatne informacje z Waszej strony.

jak usunac toolbar z google chrome
Organizacje są znacznie mniej inteligentne od istot ludzkich.
Awatar użytkownika
cichutka0
Posty: 121
Rejestracja: 07 sie 2019, 16:27

Re: W jakich dyskontach robicie zakupy najchętniej?

Post autor: cichutka0 »

Według mnie najlepiej kupuje się w internecie. U mnie każdy już praktycznie kupuje wszystko w sieci. Jedynie w marketach kupuje się żywność. Nawet ostatnio brata przekonałam do zakupów w internecie, jak pokazałam mu na stronie https://www.motobros.pl jakie może kupić artykuły do motocykla.
Awatar użytkownika
kasjo
Posty: 69
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:25

Re: W jakich dyskontach robicie zakupy najchętniej?

Post autor: kasjo »

Ja staram się jeść bardzo zdrowo i kupuje takie produkty - najchętniej w dobrych sklepach typu https://krukam.pl/ . Jestem ciekawy, czy również i Wy podchodzicie tak restrykcyjne do zakupów i sięgacie tylko po naturalne produkty? Czy taki trend dotyczy też Was?
Awatar użytkownika
ondin
Posty: 63
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:50

Re: W jakich dyskontach robicie zakupy najchętniej?

Post autor: ondin »

Lewiatan zdecydowanie. Ze wszystkich sklepów u nas w mieście moim zdaniem właśnie w nim jest najlepiej, najtaniej a produktów mnóstwo i obsługa super. Mam pod nosem aż 3 takie sklepy i w każdym poziom obsługi rewelacja. Nie brakuje produktów, owoce warzywa zawsze świeże. I ceny niższe na pewno niż w sklepach osiedlowych. W marketach dużych takie są same a wiecie jak to się kupuje w dużych sklepach, nabierzesz dwa razy więcej wszystkiego niż potrzebujesz. W sieci jest na stronie Lewiatan gazetka zawsze aktualna. Polecam sobie przed zakupami przejrzeć co akurat mają w promocji. Polecam też kupować ich produkty marki Lewiatan. Są bardzo tanie a jakość super, mogą spokojnie konkurować z tymi wiodących producentów.
Awatar użytkownika
miłka
Posty: 33
Rejestracja: 14 cze 2020, 9:36

Re: W jakich dyskontach robicie zakupy najchętniej?

Post autor: miłka »

Mam ulubiony sklep z dobrymi naturalnymi produktami. Właśnie znalazłam taka ofertę https://www.bee.pl/t/owoce-liofilizowane Owoce te są dobrym uzupełnieniem diety. A też najwięszą wartość mają w okresie jesienno zimowym, gdy barkuje świeżych produktów.
AgnieszkaŁ

Re: W jakich dyskontach robicie zakupy najchętniej?

Post autor: AgnieszkaŁ »

Ja bardzo chwalę sobie sklep Auchan. Kupię tam cała spożywkę, chemię ale też rózne dodatki do domu itd. Sklep ma bardzo szeroki asortyment i dobre ceny. Jest też duży, dużo miejsca a nie ciasno alejka przy alejce, a jak się robi zakupy z wózkiem dziecięcym to naprawdę ma to znaczenie.
aśka

Re: W jakich dyskontach robicie zakupy najchętniej?

Post autor: aśka »

Dla mnie najlepszy okazał się jednak sklep https://tanie-zakupy.pl/ . Tutaj można zrobić naprawdę duże zakupy w bardzo niskiej cenie. Wybór jest po prostu fantastyczny, można tutaj kupić produkty spożywcze, kosmetyczki czy nawet sprzęty elektroniczne, a to wszystko w jednym miejscu
Awatar użytkownika
olga92
Posty: 111
Rejestracja: 31 maja 2019, 8:55

Re: W jakich dyskontach robicie zakupy najchętniej?

Post autor: olga92 »

Nie robię zakupów w dyskontach. Ale często zamawiam online produkty spożywcze, bo wybór jest duży, a ceny lepsze. No i można znaleźć produkty, które trudno dostać w sklepach stacjonarnych. Rzuć okiem na przykład na sklep Best Market - best-market.pl. Mają szeroki wybór produktów z Ukrainy. Smaczne, świeże, oryginalne. Od mięs, przez ryby, po słodycze.
Ina8383

Re: W jakich dyskontach robicie zakupy najchętniej?

Post autor: Ina8383 »

Nie trzeba robić zakupów w dyskontach, żeby zaoszczędzić. Trzeba po prostu poszukać supermarketów, które mają dobre ceny. Fajną moim zdaniem ofertę ma supermarket online Anabru. Można u nich zamawiać zakupy spożywcze online. Model sklepu pozwala, przy regularnych zakupach, planować zakupy z wyprzedzeniem (kilka dostaw do przodu). Jeśli chodzi o asortyment to bardzo szeroki. Bez problemu zamówić można mięso, wędliny, nabiał. Wszystko dostarczane jest w samochodach z chłodnią. Więc wszystko świeże i w odpowiednich warunkach.
ODPOWIEDZ