zaćma

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
MarzenkaŁ

zaćma

Post autor: MarzenkaŁ »

Witam - chcialabym poznac Wasze doswiadczenia/opinie jakie kliniki polecacie lub wrecz odradzacie do wykonania operacji zacmy - moj tato musi wykonac taka w trybie pilnym - wiec nie licze na nfz. Ale jak wiadomo - rowniez zabiegi platne moga byc lepiej lub gorzej wykonane.
Na razie znalazlam oferty Lexum, Spectrum, Optegry, EuroMediCare, Wroclawskiego Centrum Okulistycznego i Klinike na Stawowej.
Co polecacie/ co odradzacie?
Bardzo dziekuje za wszelkie informacje!
Wełyńska

Re: zaćma

Post autor: Wełyńska »

Ja miałam w Optegrze we Wrocławiu u doktora Piotra Marszalika, więc polecam to miejsce. O innych się nie wypowiem. W Optegrze potraktowano mnie bardzo dobrze, wszyscy życzliwi, uprzejmi. Pan doktor delikatny, dużo tłumaczył. Nie mam się w ogóle do czego doczepić, szczególnie, że zabieg się udał i teraz mam wszczepione soczewki zaawansowane więc widzę lepiej niż za młodu.
PatrycjaŚ

Re: zaćma

Post autor: PatrycjaŚ »

Wełyńska pisze: ↑24 maja 2021, 13:06 Ja miałam w Optegrze we Wrocławiu u doktora Piotra Marszalika, więc polecam to miejsce. O innych się nie wypowiem. W Optegrze potraktowano mnie bardzo dobrze, wszyscy życzliwi, uprzejmi. Pan doktor delikatny, dużo tłumaczył. Nie mam się w ogóle do czego doczepić, szczególnie, że zabieg się udał i teraz mam wszczepione soczewki zaawansowane więc widzę lepiej niż za młodu.
również polecam, to jeden z najlepszych specjalistów w tym województwie
ODPOWIEDZ