Zakłady bukmacherskie

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 32
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:34

Zakłady bukmacherskie

Post autor: heniutek »

Czy są tutaj osoby, które obstawiają zakłady bukmacherskie? Mam kilka pytań. Który ranking bukmacherów 2020 jest najbardziej wiarygodny? Z usług której platformy najbardziej opłaca się korzystać? Czym jest freebet? Czy na platformach do zakładów są jakiegoś ograniczenia w zakresie wypłat wygranych?
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Zakłady bukmacherskie

Post autor: moderator »

Ja obstawiam od całkiem niedawna zakłady u bukmachera https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie i jestem zdania, że jest to bardzo ciekawe podejście do spędzania wolnego czasu. W sumie odkąd pamiętam interesowałem się piłką nożną więc de facto mogę moją wiedzę przekuć w dodatkowy zarobek. Najbardziej jednak podoba mi się, że przy meczach jest całkiem sporo adrenaliny.
wiktorkę

Re: Zakłady bukmacherskie

Post autor: wiktorkę »

Ciekawą opcją może być lista na https://www.obstawianie.net/bukmacher-bez-podatku.html. Są to bukmacherzy u których możemy zaoszczędzić na podatku. Ja sam do tej pory obstawiałem stacjonarnie i kursy wychodziły dużo gorzej niż online. Szkoda, że tak późno no ale mówi się trudno.
Awatar użytkownika
pizzafun
Posty: 92
Rejestracja: 26 lis 2019, 23:12

Re: Zakłady bukmacherskie

Post autor: pizzafun »

Warto też do ulubionych dodać ten serwis https://serwisbukmacherski.com/ , znajdziemy tu sporo informacji ze świata zakładów, szczególnie tych dotyczących bonusów czy zasad jakie obowiązują. Serwis jest dość często uaktualniany, nie ma więc obaw że przeoczymy ważne informacje. Polecam każdemu początkującemu jak i bardziej zaawansowanemu obstawiającemu.
zaświadczenia909

Re: Zakłady bukmacherskie

Post autor: zaświadczenia909 »

W przypadku zakładów bukmacherskich liczy się wiedza, szczęście i dobre typy, to złota zasada. Kilka rzeczy, oprócz szczęścia znajdziemy tutaj https://f1zone.pl/ , to zawsze aktualny serwis który dostarcza wielu informacji ze świata zakładów bukmacherskich. Znajdziemy tam typy, wyniki a także wiele innych informacji które mają wpływ na kursy i rozstaw sił w zakładach.
Michał

Re: Zakłady bukmacherskie

Post autor: Michał »

Według mnie świetną ofertę ma zakład bukmacherski https://winwonwon.pl/legalni-bukmacherz ... /milenium/ jest to uczciwy ale przede wszystkim legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj ja też gram, ale pamiętaj, że hazard może uzależniać. Rozwaga to ważna cecha.
Awatar użytkownika
moderator
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:32

Re: Zakłady bukmacherskie

Post autor: moderator »

Ogólnie samo granie i obstawianie u bukmachera jest dla mnie bardzo fajną rozrywką. Muszę przyznać, że ja również często grywam właśnie u buka https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie i myślę, że jest to miejsce gdzie powinien zajrzeć każdy. Najbardziej podoba mi się mnogość różnych promocji oraz bonusów.
ODPOWIEDZ