zasięg internetu

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Guziczek12
Posty: 79
Rejestracja: 06 sie 2019, 12:07

zasięg internetu

Post autor: Guziczek12 »

hej czy miał ktoś problem w mieszkaniu z zasięgiem internetu? ja od jakiegoś czasu nie mogę sobie poradzić ...
Awatar użytkownika
Dreamliner
Posty: 74
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:02

Re: zasięg internetu

Post autor: Dreamliner »

Jeśli pojawiają się takie problemy to radzę zmienić dostawcę. My się przerzuciliśmy ze starego na ofertę od https://www.upc.pl/internet/kup-internet/ i wszystkie problemy się skończyły. Zasięg zawsze jest, nigdy nic nie zacina nie mówiąc o tym, że nie zdarzają się przerwy w dostawie internetu
Awatar użytkownika
pizzafun
Posty: 92
Rejestracja: 26 lis 2019, 23:12

Re: zasięg internetu

Post autor: pizzafun »

Bardzo dobry zasięg internetu w Białymstoku ma Koba link. To lokalny dostawca z rozwiniętą siecią oraz infrastrukturą, konkurencyjne ceny i wysoka jakość świadczonej usługi. Polecany szczególnie firmom jak i gospodarstwom domowym, dostęp do sieci bardzo dobrze zabezpieczony już na etapie dostawcy.
Awatar użytkownika
orulaa
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2019, 6:07

Re: zasięg internetu

Post autor: orulaa »

też jestem z Białegostoku i też korzystam z oferty lokalnego dostawcy - u mnie to firma ELPOS http://elpos.net/. Byłam wcześniej u konkurencji ale jednak teraz jest najlepiej. Ciekawa oferta, atrakcyjne cenowo pakiety. w mojej lokalizacji jest akurat światłowód i mam ten najszybszy internet ( pakiet 900). dodatkowo mają też fajną ofertę na tv i telefony stacjonarne.
Awatar użytkownika
Brenna
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2020, 16:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: zasięg internetu

Post autor: Brenna »

Skontaktuj się z operatorem i dowiedz się, co jest tego przyczyną. Jeśli masz już go systematycznie i zgodnie z harmonogramem, zalecam zmianę dostawcy na lepszy. Niech to będzie droższe, ale pracujące i wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
jakub
Posty: 37
Rejestracja: 02 wrz 2019, 6:51

Re: zasięg internetu

Post autor: jakub »

Ja nie narzekam na jakość i szybkość internetu bo mam najszybszy internet w polsce a to wszystko dzięki przepustowości łącza wielokrotnie większej niż 1 Gb/s.
Mańak

Re: zasięg internetu

Post autor: Mańak »

U mnie był problem z netem i dopiero dzięki internetowi satelitarnemu od Kempa Satellite Networks http://www.kempa-satellite.com/ jest dobrze. Zdecydowanie mogę go doradzić - pod względem jakości (internet działa szybko i nie tnie się) jak i cen.
Awatar użytkownika
alena
Posty: 117
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:30

Re: zasięg internetu

Post autor: alena »

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na internet światłowodowy. Dlatego też, polecam wam zainteresować się tym tematem. Gdybyście poszukiwali firmy na terenie Dolnego Śląska, to ja zdecydowanie polecam Światłowód wrocław Od jakiegoś czasu korzystam z ich oferty i bardzo sobie chwalę.
zośka

Re: zasięg internetu

Post autor: zośka »

jakub pisze: 15 sie 2020, 9:03 Ja nie narzekam na jakość i szybkość internetu
Jeśli ma się dobrego dostawcę internetu to nie powinno być problemu z szybkością. Tutaj https://fiberlink.pl/ dostępny jest światłowodowy internet o prędkości nawet 900Mb/s, więc jest naprawdę szybki i cenowo też dobrze wychodzi
ODPOWIEDZ