Zbiorniki na wodę pitną

Różności. Tu możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 32
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:34

Zbiorniki na wodę pitną

Post autor: heniutek »

Czy ktoś z Was orientuje się, jak wygląda sytuacja, jeżeli chodzi o zbiorniki na wodę pitną? Jakie przepisy związane są z ich budową? Jakie normy muszą spełniać tego typu zbiorniki? Ile czasu trwa średnio budowa takiego zbiornika?
Awatar użytkownika
dominika376
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 19:42

Re: Zbiorniki na wodę pitną

Post autor: dominika376 »

Skoro wspomniałeś o budowie na działce, to ja podejdę do tematu z innej strony. Budując dom zawsze potrzebne są usługi geodety. Czasami trudno znaleźć dobrego, dlatego ja mogę polecić https://geodezjamigon.pl/. Można się z nim umówić na dogodny termin i nie trzeba długo czekać, a przecież przy budowie liczy się każdy dzień.
burzać

Re: Zbiorniki na wodę pitną

Post autor: burzać »

Geodezja jest bardzo intratna i myślę, że wiele osób się ze mną zgodzi. Faktem jest po prostu, że to wszystko będzie dla nas koniecznie uciążliwe, jeśli kogoś dobrego do współpracy nie zaprosimy. Ale w końcu może przyjechać pan mirosław piosik . On jest geodetą z Głogowa i bardzo dobrze wszystkim się zajmuje. Nie ma od niego lepszego, jak to mówią.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 374
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:02

Re: Zbiorniki na wodę pitną

Post autor: Kaja »

burzać pisze: ↑31 paź 2020, 7:25 Geodezja jest bardzo intratna i myślę, że wiele osób się ze mną zgodzi.
A skoro już jesteśmy przy takich tematach związanych z geodezją, to czy ktoś z Was pracuje na co dzień w tej branży? Jeśli tak, to z jakiego oprogramowania korzystacie? Ja ostatnio bardzo ciekawe programy dla geodezji widziałam w ofercie firmy Cubic Orb na stronie internetowej https://www.cubicorb.com/. Może ktoś z Was miał z nią już wcześniej do czynienia?
ODPOWIEDZ