Atopowa skóra

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu lub preparatach leczniczych? Polecamy najlepszych specjalistów.
wężyk

Atopowa skóra

Post autor: wężyk »

Atopowe zapalenie skóry to choroba cywilizacyjna, która dotyczy szacunkowo około 20 proc. populacji. Podstawą leczenia jest edukacja, właściwa pielęgnacja skóry, połączona z leczeniem przeciwzapalnym (np. glikokortykosteroidami miejscowymi) i profilaktyką – unikaniem czynników prowokujących, do których należą alergeny powietrznopochodne, określone pokarmy, czynniki klimatyczne, ale także stres i zaburzenia hormonalne. Jakie produkty do pielęgnacyji wy polecacie??
głóg

Re: Atopowa skóra

Post autor: głóg »

Wężyk, ja stosuję np. naturalny krem na łuszczycę - https://hermzlabs.pl/collections/frontp ... cream-50ml i sprawdza się świetnie. Krem działa extra, eliminując suchość, łuszczenie się skóry i redukując nieestetyczne przebarwienia. Warto wypróbować. Polecam bardzo!!
Małgosia

Re: Atopowa skóra

Post autor: Małgosia »

Ja stosuje emolienty z exomegi control. Zarówno do mycia jak i smarowania ciała. Najlepiej sprawdza się u mnie płyn do kąpieli "kojąca kąpiel". Ma bardzo dobry skład. Skóra po wyjściu z wanny jest nawilżona, delikatna i bez podrażnień. Znika również uporczywe swędzenie.
Elżbieta

Re: Atopowa skóra

Post autor: Elżbieta »

Najważniejsze to dobrze zastanowić się nad tym, w jaki sposób moglibyście odpowiednio skutecznie zadbać o to, by usunąć pojawiające się u Was kaszak. To nie tylko problem estetyczny, ale też zagrożenie dla zdrowia. Warto mieć to na uwadze, bo chodzi w końcu o Wasz komfort.
łuska

Re: Atopowa skóra

Post autor: łuska »

Myślę, że mogę Ci też polecić jeden produkt w formie suplementu - kapsułek do łykania 3 razy dziennie. Gwarantuje, że bardzo Ci pomoże na mega suchą skórę. Ja tym zaleczyłam łuszczycę. Nic lepszego nie znajdziesz z suplementów do stosowania od wewnątrz. Wpisz sobie w wyszukiwarkę NEOGLANDYNA. Warto zamówić.
maruś

Re: Atopowa skóra

Post autor: maruś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://dermatologbemowo.pl/
Gość

Re: Atopowa skóra

Post autor: Gość »

łuska pisze: ↑03 paź 2021, 15:11 Myślę, że mogę Ci też polecić jeden produkt w formie suplementu - kapsułek do łykania 3 razy dziennie. Gwarantuje, że bardzo Ci pomoże na mega suchą skórę. Ja tym zaleczyłam łuszczycę. Nic lepszego nie znajdziesz z suplementów do stosowania od wewnątrz. Wpisz sobie w wyszukiwarkę NEOGLANDYNA. Warto zamówić.
@Łuska, ja też stosuję te kapsułki Neoglandyna i bardzo sobie chwalę ten preparat. Kapsułki są z tłoczonym na zimno olejem z lnu, ogórecznika i nienasyconymi kwasami tłuszczowymi. Super korzystnie działają na skórę. Jest po miesiącu kuracji dużo bardziej gładka, nie swędzi, nie łuszczy się. Bardzo polecam.

cierpienia młodego wertera audiobook za darmo
ODPOWIEDZ